Sa oled siin

Täna selguvad Aasta Õpetaja 2018 laureaadid

14. oktoober 2018 - 8:06

Täna, 14. oktoobril tunnustatakse Tallinnas Estonia kontserdisaalis Eesti parimaid õpetajaid ja haridustöötajaid. Galal “Eestimaa õpib ja tänab“ antakse välja tunnustused kokku neljateistkümnes kategoorias. Ürituse kulminatsiooniks on elutööpreemia laureaadi selgumine.

Esmakordselt premeeritakse paljusid laureaate hariduspreemiatega, riikliku elutööpreemia suurus on 65 000 eurot, aastapreemia on 10 000 eurot.

Aastapreemiad määratakse aasta lasteaiaõpetajale, aasta klassiõpetajale, aasta klassijuhatajale, aasta põhikooli aineõpetajale, aasta gümnaasiumiõpetajale, aasta kutseõppeasutuse õpetajale, aasta õppejõule, aasta tugispetsialistile, aasta õppeasutuse juhile.

Nominentide nimekiri: https://www.hm.ee/et/aasta-opetaja-gala-nominendid-2018

Väiksemate preemiatega tunnustatakse aasta hariduse sõbra ja haridusasutuse aasta teo laureaate. Lisaks tunnustatakse rahvusvahelisel olümpiaadidel ja võistlustel Eestit edukalt esindanud õppureid ning parimat juhendajat.

Otseülekannet galalt saab jälgida ETV ja ETV+ kanalitel ning veebis otse.err.ee algusega kell 18.50.

Tunnustusürituse eestvedajateks on Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit.

Lisainfo:
Greete Kempel
pressiesindaja
Aasta Õpetaja gala 2018
55922183
gala@hm.ee

 

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

18.09.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda lähevad tagasi koolipinki

Eesti hinnatud telestaarid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda on võtnud vastu väljakutse panna end proovile erinevates ametites, kaks kanget lähevad tagasi koolipinki uusi oskusi omandama. Nende seiklustest valmib veebiseriaal, mis annab häid ideid, kuhu ja mida võiks õppima minna, et elus paremini toime tulla.

16.09.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Kokkuvõttevõistlus TUUM tuleb taas

TUUM on võistlus, milles iga osaleja saab teha kuni 200-sõnalise kokkuvõtte žürii antud tekstist. TUUM toimub 27.-28. septembril, osaleda saab Vikerraadio kodulehel (vikerraadio.ee).