Sa oled siin

Täna selguvad Aasta Õpetaja 2018 laureaadid

14. oktoober 2018 - 8:06

Täna, 14. oktoobril tunnustatakse Tallinnas Estonia kontserdisaalis Eesti parimaid õpetajaid ja haridustöötajaid. Galal “Eestimaa õpib ja tänab“ antakse välja tunnustused kokku neljateistkümnes kategoorias. Ürituse kulminatsiooniks on elutööpreemia laureaadi selgumine.

Esmakordselt premeeritakse paljusid laureaate hariduspreemiatega, riikliku elutööpreemia suurus on 65 000 eurot, aastapreemia on 10 000 eurot.

Aastapreemiad määratakse aasta lasteaiaõpetajale, aasta klassiõpetajale, aasta klassijuhatajale, aasta põhikooli aineõpetajale, aasta gümnaasiumiõpetajale, aasta kutseõppeasutuse õpetajale, aasta õppejõule, aasta tugispetsialistile, aasta õppeasutuse juhile.

Nominentide nimekiri: https://www.hm.ee/et/aasta-opetaja-gala-nominendid-2018

Väiksemate preemiatega tunnustatakse aasta hariduse sõbra ja haridusasutuse aasta teo laureaate. Lisaks tunnustatakse rahvusvahelisel olümpiaadidel ja võistlustel Eestit edukalt esindanud õppureid ning parimat juhendajat.

Otseülekannet galalt saab jälgida ETV ja ETV+ kanalitel ning veebis otse.err.ee algusega kell 18.50.

Tunnustusürituse eestvedajateks on Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit.

Lisainfo:
Greete Kempel
pressiesindaja
Aasta Õpetaja gala 2018
55922183
gala@hm.ee

 

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

08.07.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti paistab Euroopas innovatsiooniga silma

Euroopa innovatsioonitaseme värsked võrdlusandmed näitavad, et Eesti kuulub kõige kiiremini innovatsiooni arendanud riikide hulka.

05.07.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Mailis Reps: maailma suurimad riigid küsivad meie nõuandeid ja kogemusi oma haridussüsteemi kaasajastamisel

„Eesti haridussüsteem on maailma tipus tänu sellele, et meil on kõigil võrdne ligipääs haridusele ning teisalt suudame koolides oskuslikult tehnoloogilisi lahendusi õppimises ja õpetamises kasutada,“ ütles haridus- ja teadusminister Mailis Reps eile Pariisis toimunud G7 haridusministrite tippkohtumisel.