Sa oled siin

Täna selguvad 2021. aasta täiskasvanud õppija, koolitaja ja õpitegu

8. oktoober 2021 - 11:00

Täna kell 12 algab Postimehe veebis otseülekanne täiskasvanuhariduse tänusündmusest, mille käigus kuulutatakse välja 2021. aasta täiskasvanud õppija, koolitaja ja õpitegu ning eripreemiad.

Päevajuht on laulja Tanel Padar, kes on olnud täiskasvanuhariduse eestkõneleja ning õppija-eeskuju kõigile kahtlejatele, kes kunagi õpitee pooleli jätnud. Muusikalisi vahepalasid pakuvad Valter Soosalu harpejiil ning Jakko Maltis puutetundlikul LED-valgusega sämpelpillil.

Konkurss kuulutati välja kevadel, pärast seda tegid kandidaatide seast esimesed valikud maakondlikud komisjonid ning seejärel riiklik komisjon.

Tunnustussündmus on osa täiskasvanud õppija nädalast, mis sel aastal kestab 6.-15. oktoobrini. Rohkem kui nädala jooksul toimuvad üle Eesti mitmed täiskasvanuharidust populariseerivad ning õppimisvõimalusi tutvustavad tegevused.

Täiskasvanud õppija nädalat korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium ning ETKA Andras Euroopa Sotsiaalfondi toel. Rohkem infot aasta õppijate, koolitajate ja õpitegude kohta leiab ETKA Andras kodulehelt.

Lisainfo:
Kertu Eensaar
ETKA Andras
kertu@andras.ee
5299 576

Veel uudiseid samal teemal

27.10.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Minister Liina Kersna tutvustas riigikogus doktoriõppe reformi eelnõu

Haridus- ja teadusminister Liina Kersna tutvustas riigikogus õppetoetuste ja õppelaenu seaduse ning kõrgharidusseaduse muutmise eelnõu, millega luuakse raamistik doktoriõppe reformile. Täna toimus riigikogus eelnõu esimene lugemine.

27.10.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Peale koolivaheaega hakatakse nakatunute kiireks avastamiseks koolides läbi viima kiirtestimist

Haridus- ja Teadusministeeriumi eesmärk on hoida koolid viiruse levikut ennetavaid meetmeid kasutades võimalikult turvaliselt avatuna ja pakkuda õpilastele kontaktõpet, et tagada kvaliteetne haridus ning pöörata tähelepanu laste vaimsele tervisele.