Sa oled siin

Reedel on viimane päev haridus- ja noortevaldkonna kriisitoetuse taotluste esitamiseks

19. mai 2021 - 13:35

Reedel, 21. mail on viimane päev esitada erahuvihariduse ja -tegevuse, eraüldhariduskoolide, eralasteaedade ja -hoidude kriisitoetuse taotlus.

Taotlemine toimub keskkonnas toetused.kul.ee.

Toetus on ette nähtud koroonaviiruse levikuga seotud mõjude leevendamiseks ja vältimatute püsikulude katmiseks perioodi 1. märts kuni 30. aprill eest. Toetuse suurus on kuni 40 eurot õpilase kohta. Taotluse aluseks võetakse õpilaste arv 1. märtsi seisuga.

Kriisitoetuse taotlejatel on võimalus taotleda ka Töötukassa töötasu hüvitamise toetust.

Küsimuste korral palume pöörduda kriisitoetus@hm.ee

Sel nädalal avanes ka õpihuvi laagrite taotlusvoor. Taotluste esitamise viimane päev on 11. juuni. Taotlema on oodatud nii koolide ja huvikoolide pidajad, koolid sõltumata nende omandivormist, ülikoolid kui ka noorsootöö ja huvitegevuse pakkujad.

Lisainfo:  www.hm.ee/kriisitoetus

 

 

Veel uudiseid samal teemal

27.10.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Peale koolivaheaega hakatakse nakatunute kiireks avastamiseks koolides läbi viima kiirtestimist

Haridus- ja Teadusministeeriumi eesmärk on hoida koolid viiruse levikut ennetavaid meetmeid kasutades võimalikult turvaliselt avatuna ja pakkuda õpilastele kontaktõpet, et tagada kvaliteetne haridus ning pöörata tähelepanu laste vaimsele tervisele.

25.10.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Koolirahva avalik pöördumine lastevanemate ja noorte poole

Head lapsevanemad ja noored! Kutsume teid ja teie pereliikmeid üles kasutama võimalust end vaktsineerida COVID-19 viiruse vastu – nii saame viiruse levikut tõkestada ning hoida meie hariduse avatuna.