Sa oled siin

Rakvere riigigümnaasiumi direktoriks valiti Liisa Puusepp

8. aprill 2021 - 7:26

Tulevase Rakvere riigigümnaasiumi juhiks valiti Liisa Puusepp, kellel on doktorikraad loodusteadustes ja lisaks senisele haridusele on ta on lõpetamas Tallinna Ülikoolis ka loodusainete mitme aine õpetaja magistriõpinguid.

Tallinna Ülikooli teadur Liisa Puusepp on töötanud ja õppinud Kreekas, Norras, Jaapanis ja Belgias.

Ametisse valitud Liisa Puusepp ütles, et Rakvere riigigümnaasiumi loomine annab suurepärase võimaluse rajada õppijakeskne ja tulevikku vaatav kool, mis lähtub säästva arengu hariduse lähtekohtadest ning panustab koostöösse kogukonnaga.

Konkurss direktori leidmiseks kujunes Haridus- ja Teadusministeeriumi riigikoolide osakonna juhataja Raivo Trummali kinnitusel väga tugevaks: kokku osales konkursil 13 kandidaati.

Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul on tal linna esindajana olnud rõõm osaleda uue riigigümnaasiumi direktori valimises. Varek ütles, et uus kool koos uue direktoriga on olnud Rakveresse pikalt oodatud ning valituks osutus meeskonnatööd väärtustav, innukas ja suurepäraste teadmistega kandidaat.

2022. aasta septembriks on Rakvere linnaruumi rajatud uus nüüdisaegset õpikäsitust toetav gümnaasiumihoone, kus piirkonna põhikoolide lõpetajatel avaneb võimalus omandada kvaliteetset keskharidust.

Lisatud Liisa Puusepa foto (autor Tanel Meos).

Veel uudiseid samal teemal

12.04.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Tallinna riigigümnaasiumide juhtideks saavad Raino Liblik, Indrek Lillemägi ja Alo Savi

Tallinna Mustamäe Riigigümnaasiumi direktoriks valiti Raino Liblik, Pelgulinna Riigigümnaasiumi direktoriks Indrek Lillemägi ja Tõnismäe Riigigümnaasiumi direktoriks Alo Savi.

10.04.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Aprillis riigieksamite sooritajatel on viimane võimalus panna end kirja koroonatestile

Kõigil aprillis riigieksamite või Cambridge'i inglise keele tasemeeksami sooritajatel on veel võimalus panna end kirja koroonatestile. Testi tegemine on võimalus saada eksamile minnes lisakindlust, et kõik toimub võimalikult turvalises keskkonnas.

Testile registreerumiseks tuleb võtta ühendust oma kooliga. Koolid peavad viimaste testida soovijate nimed edastama hiljemalt esmaspäeva, 12. aprilli hommikul kell 10.