Sa oled siin

Pressikutse: Vastuvõtul tunnustatakse rahvusvahelistel võistlustel silmapaistnud õppureid

14. november 2019 - 9:43

Hea ajakirjanik!

Ootame Sind järgmisel teisipäeval, 19. novembril kell 17.30 Noblessneri Valukojas toimuvale õppurite vastuvõtule.

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustab vastuvõtul möödunud aasta jooksul rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel hästi esinenud õpilasi ning nende juhendajaid. Vastuvõtule on palutud ligi 90 noort, kelle seas on nii põhikoolide, gümnaasiumide, kutsekoolide õppureid kui ka ülikoolide tudengeid.

Lisaks osalevad üritusel mitmed Eesti tipptegijad, kes on noortele eeskujuks ja inspiratsiooniks. Teiste hulgas annavad õppuritele auhindu üle Anni Arro, Hirvo Surva, Doris Kareva, Gerd Kanter ja Allar Raja.

Noblessneri Valukoda asub Tallinnas aadressil Peetri 10 (sissepääs Nobeli saali uksest). Oma osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 18. novembriks e-posti aadressil vastuvott@hm.ee.

Kohtumiseni Noblessneri Valukojas!

 

 

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

23.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Omavalitsuste üldhariduskoolide pidamiseks antav toetus suurenes 12 miljoni võrra, ulatudes 354 miljoni euroni

Valitsuses täna kinnitatud korraldusega jagatakse omavalitsuste vahel 354 miljonit eurot haridustoetust. Sellest 285 miljonit eurot on õpetajate palgatoetus, mis kasvatab õpetajate miinimumpalga 1315 euroni ja loob võimaluse maksta õpetajatele keskmist brutokuupalka vähemalt 1540 eurot.

23.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti hariduse edulugu pälvis maailma olulisimal haridusfoorumil suurt tähelepanu

Äsja Londonis lõppenud maailma tunnustatuimal haridusfoorumil Education World Forum osalenud minister Mailis Repsi sõnul tõusis Eesti hariduse edulugu foorumi peamiseks ja läbivaks teemaks.