Sa oled siin

Pressikutse: Vastuvõtul tunnustatakse rahvusvahelistel võistlustel silmapaistnud õppureid

14. november 2019 - 9:43

Hea ajakirjanik!

Ootame Sind järgmisel teisipäeval, 19. novembril kell 17.30 Noblessneri Valukojas toimuvale õppurite vastuvõtule.

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustab vastuvõtul möödunud aasta jooksul rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel hästi esinenud õpilasi ning nende juhendajaid. Vastuvõtule on palutud ligi 90 noort, kelle seas on nii põhikoolide, gümnaasiumide, kutsekoolide õppureid kui ka ülikoolide tudengeid.

Lisaks osalevad üritusel mitmed Eesti tipptegijad, kes on noortele eeskujuks ja inspiratsiooniks. Teiste hulgas annavad õppuritele auhindu üle Anni Arro, Hirvo Surva, Doris Kareva, Gerd Kanter ja Allar Raja.

Noblessneri Valukoda asub Tallinnas aadressil Peetri 10 (sissepääs Nobeli saali uksest). Oma osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 18. novembriks e-posti aadressil vastuvott@hm.ee.

Kohtumiseni Noblessneri Valukojas!

 

 

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

11.12.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti hariduse edulugu pakub Aasia juhtival haridusmessil elavat huvi

Täna Hongkongis Aasia juhtiva haridusmessi „The Learning and Teaching Expo“ (LTE) avakõnes nimetas kantsler Mart Laidmets oskusi uueks valuutaks, mis aitavad tuleviku väljakutsetele paremini vastu seista ning jõuda ühiskonnana kaugemale.

11.12.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeerium kutsub valima 2019. aasta parimat keeletegu

Aasta keeleteokonkursi eesmärk on tunnustada tegusid, mis tõstavad eesti keele tuntust ja mainet, väärtustavad eesti keele õpetamist, õppimist ja oskamist, soodustavad eesti keele kasutamist ja staatuse kindlustamist ning edendavad eesti keele talletamist ja uurimist.