Sa oled siin

Pressikutse: täna selguvad aasta ettevõtlusõppe edendajad ja ettevõtlikumad õppurid

27. november 2018 - 7:44

Täna kell 14 kuulutatakse Tallinnas Kultuurikatlas välja Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi laureaadid.

Aasta parimaid ettevõtlusõppe edendajaid tunnustatakse viies kategoorias: aasta ettevõtlik õpetaja ja õppur, ettevõtlusõppe mentor ja ettevõtlusõppe edendaja ning Edu ja Tegu programmi aasta tegija.

Tunnustatavate kandidaate sai esitada igaüks oktoobris ettevõtlusõppe programmi veebilehel www.ettevõtlusõpe.ee. Kokku esitati 35 kandidaati.

Ettevõtlusõppe tunnustuskonkursi nominentide tutvustused kategooriate kaupa. 

Haridus- ja Teadusministeeriumi algatatud ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse ettevõtlusõpet edendavaid inimesi ja meeskondi tänavu teist korda.

Esmakordselt toimus Edu ja Tegu programmi raames tänavu õppurite ettevõtlikkuskonkurss, mille võitjad selguvad samuti täna. Esitatud tööde hulgast valis žürii finaali kaheksa ärilist ettevõtmist ja üksteist kogukonna heaks tehtud tööd õpilastelt üle Eesti.

Ülevaade õpilaste ettevõtlikkuskonkursi finalistide töödest

Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Veel uudiseid samal teemal

14.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Tänasel täiskasvanuhariduse järelfoorumil räägitakse tuleviku arengusuundadest

Täna kell 11 algab Ülemiste Technopolis täiskasvanuhariduse järelfoorum „Targalt tulevikku“, kus kogutakse julgeid ideid täiskasvanuhariduse arendamiseks järgmisel haridus- ja teadusstrateegia perioodil aastani 2035.

14.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Reps: uus Sõnaveeb aitab meil kõigil oma keelekasutust parandada

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps ütles uue sõnastikuportaali Sõnaveeb esitlusel, et nüüd saab sõnainfot mugavalt telefonis vaadata ning loodetavasti on sellest abi ka noortele erinevate sõnaraamatutega tutvumisel.