Sa oled siin

Pressikutse: täna selguvad aasta ettevõtlusõppe edendajad ja ettevõtlikumad õppurid

27. november 2018 - 7:44

Täna kell 14 kuulutatakse Tallinnas Kultuurikatlas välja Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi laureaadid.

Aasta parimaid ettevõtlusõppe edendajaid tunnustatakse viies kategoorias: aasta ettevõtlik õpetaja ja õppur, ettevõtlusõppe mentor ja ettevõtlusõppe edendaja ning Edu ja Tegu programmi aasta tegija.

Tunnustatavate kandidaate sai esitada igaüks oktoobris ettevõtlusõppe programmi veebilehel www.ettevõtlusõpe.ee. Kokku esitati 35 kandidaati.

Ettevõtlusõppe tunnustuskonkursi nominentide tutvustused kategooriate kaupa. 

Haridus- ja Teadusministeeriumi algatatud ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse ettevõtlusõpet edendavaid inimesi ja meeskondi tänavu teist korda.

Esmakordselt toimus Edu ja Tegu programmi raames tänavu õppurite ettevõtlikkuskonkurss, mille võitjad selguvad samuti täna. Esitatud tööde hulgast valis žürii finaali kaheksa ärilist ettevõtmist ja üksteist kogukonna heaks tehtud tööd õpilastelt üle Eesti.

Ülevaade õpilaste ettevõtlikkuskonkursi finalistide töödest

Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Veel uudiseid samal teemal

23.05.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Ettevõtjad, omavalitsused ja ministeerium ühendavad jõud õpetajate järelkasvu küsimuste lahendamiseks

Haridus- ja Teadusministeeriumi ning kohalike omavalitsuste esindajad kohtusid ettevõtjatega Heateo Haridusfondist, et otsida üheskoos uusi lahendusi õpetajate järelkasvu tagamiseks.

23.05.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Täiskasvanud õppijate hulk saavutas läbi aegade rekordilise taseme

Täiskasvanute elukestvas õppes osalemise määr on tõusnud läbi aegade rekordilisele tasemele. Värskete andmete kohaselt osales eelmisel aastal täiskasvanute õppes 19,7 protsenti 25-64aastasest elanikest, mis on 2,5 protsendi võrra rohkem kui 2017. aastal. Sellega tõusis Eesti Euroopa Liidu riikidest neljandale kohale.