Sa oled siin

Pressikutse: täna selguvad aasta ettevõtlusõppe edendajad ja ettevõtlikumad õppurid

27. november 2018 - 7:44

Täna kell 14 kuulutatakse Tallinnas Kultuurikatlas välja Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi laureaadid.

Aasta parimaid ettevõtlusõppe edendajaid tunnustatakse viies kategoorias: aasta ettevõtlik õpetaja ja õppur, ettevõtlusõppe mentor ja ettevõtlusõppe edendaja ning Edu ja Tegu programmi aasta tegija.

Tunnustatavate kandidaate sai esitada igaüks oktoobris ettevõtlusõppe programmi veebilehel www.ettevõtlusõpe.ee. Kokku esitati 35 kandidaati.

Ettevõtlusõppe tunnustuskonkursi nominentide tutvustused kategooriate kaupa. 

Haridus- ja Teadusministeeriumi algatatud ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse ettevõtlusõpet edendavaid inimesi ja meeskondi tänavu teist korda.

Esmakordselt toimus Edu ja Tegu programmi raames tänavu õppurite ettevõtlikkuskonkurss, mille võitjad selguvad samuti täna. Esitatud tööde hulgast valis žürii finaali kaheksa ärilist ettevõtmist ja üksteist kogukonna heaks tehtud tööd õpilastelt üle Eesti.

Ülevaade õpilaste ettevõtlikkuskonkursi finalistide töödest

Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Veel uudiseid samal teemal

12.12.2018|Haridus- ja Teadusministeerium

Riik toetab haridusvaldkonna iduettevõtteid

Haridus- ja Teadusministeerium ning sihtasutus KredEx ja StartUp Estonia toetavad 300 000 euroga haridusvaldkonna idufirmade loomist. Järgmise kahe aasta jooksul panustatakse idufirmade lahendustesse ja nende kasutamisse koolides.

11.12.2018|Haridus- ja Teadusministeerium

Üliõpilaste teadustööde konkursi parimad on Karin Hanga ja Katre Juganson

Täna autasustati Tallinnas, Eesti Teaduste Akadeemias üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi parimaid. Üle anti riiklikud preemiad, Eesti Teaduste Akadeemia presidendi eripreemiad ning Sotsiaalministeeriumi eripreemiad.