Sa oled siin

Pressikutse: Täna arutavad Eesti ja Soome haridusministrid hariduskoostööd infotehnoloogia vallas

9. juuli 2014 - 12:30

Haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski ning Soome haridus- ja kommunikatsiooniminister Krista Kiuru arutavad täna, 9. juulil haridusinnovatsiooni ning riikidevahelist hariduskoostööd infotehnoloogia vallas.

Eestil ja Soomel on palju häid näiteid, kus digivõimalusi tulemuslikult ära kasutatakse, Eestis näiteks arvutipõhine matemaatika ja progetiigri programm, kus algklasside lapsed õpivad programmeerimist. Koostöö arendamine võimaldab anda üksteisele lisaväärtust.

Ministrid annavad ajakirjanikele intervjuusid peale ühist kohtumist, orienteeruvalt kell 14.50 Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses, Tõnismägi 11. Palume tulekust ette teatada Marit Valgele, 56645598 või marit.valge@hm.ee

 

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

16.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Valitsuskabinetis anti heakskiit Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusala korrastamise plaanile

Valitsus otsustas toetada haridus- ja teadusministri ettepanekut moodustada SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ning Eesti Noorsootöö Keskuse teenuste põhjal haridus- ja noortevaldkonna ühendamet, mille nimeks saab Haridus- ja Noorteamet. Valitsuskabinetis toetati ka ettepanekut nimetada Keeleinspektsioon ümber Keeleametiks, tagades Eesti Keele Instituudi iseseisvuse ja rolli säilimise. Haridus- ja Teadusministeerium sai ülesande valmistada ette eelnõu arvestusega, et loodavad ametid alustaksid tööd hiljemalt 1. augustil 2020.

15.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Huvitava Kooli hariduskonverentsil keskendutakse õppimisele ja ajale

Täna ja homme toimub Tartu Ülikooli spordihoones algatuse Huvitav Kool VII hariduskonverents, mis seekord kannab pealkirja „Õppimise aeg“.