Sa oled siin

Pressikutse: Täna arutavad Eesti ja Soome haridusministrid hariduskoostööd infotehnoloogia vallas

9. juuli 2014 - 12:30

Haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski ning Soome haridus- ja kommunikatsiooniminister Krista Kiuru arutavad täna, 9. juulil haridusinnovatsiooni ning riikidevahelist hariduskoostööd infotehnoloogia vallas.

Eestil ja Soomel on palju häid näiteid, kus digivõimalusi tulemuslikult ära kasutatakse, Eestis näiteks arvutipõhine matemaatika ja progetiigri programm, kus algklasside lapsed õpivad programmeerimist. Koostöö arendamine võimaldab anda üksteisele lisaväärtust.

Ministrid annavad ajakirjanikele intervjuusid peale ühist kohtumist, orienteeruvalt kell 14.50 Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses, Tõnismägi 11. Palume tulekust ette teatada Marit Valgele, 56645598 või marit.valge@hm.ee

 

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

03.08.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Noorteamet alustab tööd

Täna alustab tööd SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ning Eesti Noorsootöö Keskuse teenuste põhjal loodud Haridus- ja Noorteamet.

31.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Kriisitoetus „Terve Eesti suvi“ jõuab lühilaagrite ja -malevate kaudu 24 000 nooreni

Juuli alguseni said  lühilaagrite- ja malevate korraldajad taotleda kriisitoetust „Terve Eesti suvi“, võimaldamaks suuremale hulgale noortele suve aktiivset sisustamist.