Sa oled siin

Pressikutse: noortevaldkonna aasta suursündmusel tunnustatakse parimaid

31. jaanuar 2019 - 8:20
Üks eelmise konkursi laureaatidest. Foto: Aron Urb

Täna kell 17 algab Fahle Galeriis (Tartu mnt 82) noortevaldkonna aasta suursündmus, kus kuulutatakse välja valdkonna silmapaistvamad tegijad ning haridus- ja teadusminister Mailis Reps annab üle auhinnad.

Tunnustust jagatakse 12 kategoorias: aasta noorsootöötaja, huvikool, noortekeskus, noorteühing või -organisatsioon, osaluskogu ja õpilasesindus, noortemalev, noortelaager, kohalik omavalitsus, noorsootööühing, toetaja noorsootöös, tegu noorsootöös ning pikaajaline panus noortevaldkonda.

Noortevaldkonna tunnustuskonkurssi korraldab Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Eesti Noorsootöö Keskusega juba 13. korda. Konkursi eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Tunnustussündmuse õhtujuht on „Rakett 69“ noorim võitja Karl Vilhelm Valter. Avamine ning haridus- ja teadusminister Mailis Repsi sõnavõtt on kell 17.55. Auhindade üleandmine toimub orienteeruvalt kell 18.15-19.30.

Ajakirjanikud on oodatud!

Osalemisest palume teada anda e-posti aadressil info@hm.ee.

Veel uudiseid samal teemal

19.08.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Pressikutse: kolmapäeval esitletakse riikliku huvihariduse ja –tegevuse lisatoetuse tulemusi ning parimate praktikate kogumikku

Kolmapäeval, 21. augustil kell 12.00 esitleb haridus- ja teadusminister Mailis Reps Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses (Tõnismägi 11) riikliku huvihariduse ja –tegevuse lisatoetuse tulemusi ning noortevaldkonna parimate praktikate kogumikku.

17.08.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti e-riigi lahutamatuks osaks olevad koolide IT-taristud viiakse uuele tasemele

Aastaks 2022. saavad kõik Eesti üldharidus- ja kutsekoolide IT-taristud renoveeritud. Koolide sisevõrkude uuele tasemele viimist toetatakse 8,27 miljoni euro eest.