Sa oled siin

Pressikutse: minister Maris Lauri ja OECD esindajad tutvustavad homme Eesti haridusnäitajaid võrrelduna teiste riikidega

14. september 2016 - 15:19

Homme kell 13 toimub Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses pressikonverents, kus minister Maris Lauri ja OECD esindajad Simon Normandeau ning Daniel Sanchez Serra tutvustavad OECD riikide haridusstatistika kogumikku koondatud Eesti andmeid võrdluses teiste riikidega.

Ajakirjanikele tutvustatakse homme samaaegselt üle maailma avaldatavat uut võrdleva haridusstatistika kogumikku „Education at a Grance“ ning ka Eesti kohta avaldatakse pikem OECD koostatud ülevaade.
Pressikonverents algab ministeeriumi Tallinna esinduses (Tõnismägi 11) neljapäeval kell 13.00. Kõik ajakirjanikud on oodatud!

Taust
• Education at a Glance“ on üks peamisi ja suurimaid võrdleva haridusstatistika kogumikke, mille eesmärk on anda riikidele võrdlusvõimalus, millised on olnud nende hariduspoliitikate mõjud kõrvutades teiste riikidega.
• Ülevaade analüüsib 35 OECD liikmesriigi ning lisaks Argentiina, Brasiilia, Hiina, India, Indoneesia, Costa Rica, Kolumbia, Leedu, Venemaa, Saudi-Araabia ja Lõuna-Aafrika Vabariigi haridussüsteeme.
• Täies pikkuses ülevaade tehakse kättesaadavaks OECD veebis www.oecd.org

Veel uudiseid samal teemal

26.05.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Tallinna Tehnikakõrgkooli rektorina jätkab Enno Lend

Tallinna Tehnikakõrgkooli rektori valimiseks kogunes täna valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida tööleping Enno Lendiga, kes on juhtinud seda kooli viimased kümme aastat.

26.05.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti kõrgkoolide vilistlased on lõpetatud õpingutega rahul ja töötavad õpitud erialal

Eesti kõrgkoolide vilistlasuuringust selgub, et üheksa vilistlast kümnest on rahul nii kõrgkooli ja eriala valikuga kui ka kooli füüsilise keskkonnaga. Kolm neljandikku vilistlastest leiavad, et nende praegune töökoht on õpitud erialaga väga lähedalt või suurel määral seotud.