Sa oled siin

Pressikutse: minister Mailis Reps kohtub Kohtla-Järve koolide esindajatega

18. veebruar 2019 - 16:34

Teisipäeval, 19. veebruaril kohtub haridus- ja teadusminister Mailis Reps Ahtme Gümnaasiumi, Järve Gümnaasiumi ja Järve Vene Gümnaasiumi juhtkonna, hoolekogu ja õpilasesindustega.

Algusega kell 14 toimub Kohtla-Järve kultuurikeskuses (aadressil Keskallee 36) pressikonverents, kus minister Mailis Reps annab ülevaate kohtumistest koolide esindajatega ja räägib Kohtla-Järve Riigigümnaasiumi tulevikust.

Pressikonverentsil on kommentaarideks olemas ka koolide juhid ning riigigümnaasiumi käivitamise juht Ülle Matsin.

Palume anda teada oma pressikonverentsil osalemise soovist info@hm.ee.


Jelena Zemskova
kommunikatsiooniosakonna konsultant
5336 5160

Tarmu Kurm
Kommunikatsiooniosakonna juhataja
5090821

info@hm.ee

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

12.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Ministeerium asub seniste hallatavate asutuste baasil ette valmistama haridus- ja noortevaldkonna ühendameti loomist

Täna, 12. novembril kogunenud Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusala asutuste konsolideerimise töörühm eesotsas kantsler Mart Laidmetsaga tutvus rakendusuuringute keskuse CentARi pakutud kolme soovitusliku stsenaariumiga ministeeriumi haldusala asutuste ümberkorraldamiseks. Juhtrühm nõustus CentARi analüütikute eelistatud variandiga, mille kohaselt võiksid tulevikus tegutseda noorte ja hariduse valdkonna asutused koos.

08.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Kõrghariduse diplomite tunnustamine Balti ja Beneluxi riikide vahel muutub lihtsamaks

Täna, 8. novembril allkirjastati Brüsselis Baltimaade ja Beneluxi riikide vahel kavatsuste deklaratsioon kõrghariduse kvalifikatsioonide vastastikuseks automaatseks tunnustamiseks. Tulevikus lihtsustab see oluliselt Belgias, Hollandis või Luksemburgis omandatud kõrgharidusega inimestel edasiõppimist või tööle asumist Eestis ning vastupidi.