Sa oled siin

Pressikutse: minister Mailis Reps kohtub Kohtla-Järve koolide esindajatega

18. veebruar 2019 - 16:34

Teisipäeval, 19. veebruaril kohtub haridus- ja teadusminister Mailis Reps Ahtme Gümnaasiumi, Järve Gümnaasiumi ja Järve Vene Gümnaasiumi juhtkonna, hoolekogu ja õpilasesindustega.

Algusega kell 14 toimub Kohtla-Järve kultuurikeskuses (aadressil Keskallee 36) pressikonverents, kus minister Mailis Reps annab ülevaate kohtumistest koolide esindajatega ja räägib Kohtla-Järve Riigigümnaasiumi tulevikust.

Pressikonverentsil on kommentaarideks olemas ka koolide juhid ning riigigümnaasiumi käivitamise juht Ülle Matsin.

Palume anda teada oma pressikonverentsil osalemise soovist info@hm.ee.


Jelena Zemskova
kommunikatsiooniosakonna konsultant
5336 5160

Tarmu Kurm
Kommunikatsiooniosakonna juhataja
5090821

info@hm.ee

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

09.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

COVID-19 kriisis kannatanud inimesed saavad võimaluse arendada oskusi tasuta rahvusvahelistel veebipõhistel kursustel

Alates tänasest on töötutel ning COVID-19 puhanguga seotud piirangute või tervisekriisi tõttu kannatada saanud sektorite töötajatel ja ettevõtjatel võimalik osaleda tasuta rahvusvahelistel veebipõhistel kursustel, mida pakub digiõppe platvorm Coursera. Eestist saab võimaluse aasta lõpuni tasuta õppida kuni 50 000 inimest. Kõik huvilised saavad end kursustele registreerida haridusportaali kaudu.

09.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Põhikoolilõpetajad saavad võimaluse sooritada eesti keele kui teise keele B2 taseme eksamit

Valitsus kiitis tänasel istungil heaks määruse muudatuse, millega luuakse põhikooli lõpetajatele võimalus sooritada eesti keele kui teise keele B1-taseme lõpueksami asemel ka kõrgemal ehk B2-tasemel eksamit. Samuti hakatakse tulevikus kandma Eesti Hariduse Infosüsteemi andmeid ujumise algõpetuse kohta ning enne 2004. aastat nii Eestis kui ka välismaal väljastatud lõpudokumente.