Sa oled siin

Pressikutse: kolmapäeval esitletakse riikliku huvihariduse ja –tegevuse lisatoetuse tulemusi ning parimate praktikate kogumikku

19. august 2019 - 9:29

Kolmapäeval, 21. augustil kell 12.00 esitleb haridus- ja teadusminister Mailis Reps Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses (Tõnismägi 11) riikliku huvihariduse ja –tegevuse lisatoetuse tulemusi ning noortevaldkonna parimate praktikate kogumikku.

Esitlusel tutvustab haridus- ja teadusminister Mailis Reps täiendava toetuse esialgseid tulemusi ning Eesti Noorsootöö Keskuse direktor Edgar Schlümmer noortevaldkonna parimate praktikate digitaalset kogumikku. Samuti osalevad tutvustusüritusel Vastseliina noortekeskuse juhataja Merlis Pajustik ja kohalik aktiivne noor Triinu Tuvike, kes tutvustavad Võru valla kogemusi lisatoetuse kasutamisel.

2017. aasta sügisest kuni 2018. aasta lõpuni eraldati kohalikele omavalitsustele pea 20 miljonit eurot lisatoetust noorte huvihariduse ja –tegevuse kättesaadavuse parandamiseks ning mitmekesisemate osalemisvõimaluste pakkumiseks. Lisatoetuse eest viidi ellu pea 1800 erinevat algatust ja tegevust.

Ajakirjanikud oodatud! Kajastamissoovist palume teada anda aadressil info@hm.ee

Veel uudiseid samal teemal

16.09.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Kokkuvõttevõistlus TUUM tuleb taas

TUUM on võistlus, milles iga osaleja saab teha kuni 200-sõnalise kokkuvõtte žürii antud tekstist. TUUM toimub 27.-28. septembril, osaleda saab Vikerraadio kodulehel (vikerraadio.ee).

13.09.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeeriumi 38. nädala eelinfo