Sa oled siin

Pressikutse: haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustab noortevaldkonna tegijaid

28. jaanuar 2020 - 9:57

Hea ajakirjanik!

Ootame Sind homme, 29. jaanuaril kell 16.30 Maarjamäele (Klinkberg Venue, Pirita tee 56) noortevaldkonna tunnustussündmusele Noorte Heaks Tänu, kus kuulutatakse välja valdkonna silmapaistvamad tegijad ja antakse üle tunnustusauhinnad.

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps annab üle tunnustused 12 kategoorias: aasta noorsootöötaja, huvikool, noortekeskus, noorteühing või -organisatsioon, osaluskogu ja õpilasesindus, noortemalev, noortelaager, kohalik omavalitsus, noorsootööühing, panustaja, tegu noorsootöös ning pikaajaline panus noortevaldkonda. Tunnustuskonkurss toimus seekord juba 14. korda.

Noortevaldkonna tegijaid tunnustab Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Eesti Noorsootöö Keskusega. Tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil. Lähem info nominentide kohta on leitav siin

Oma osalemisest palun teada anda hiljemalt homme, 29. jaanuaril kell 12.00 e-posti aadressil info@hm.ee.

 

Veel uudiseid samal teemal

14.02.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeeriumi 8. nädala eelinfo

13.02.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Riik pakub tasuta kursusi 7300 inimesele üle Eesti

Haridus- ja Teadusministeeriumis valmis hiljuti täienduskoolituse riiklik koolitustellimus 2020. aastaks, mis toob 7300 inimeseni 599 tasuta kursust. Tasuta tööalaseid koolitusi on pakutud alates 2009. aastast kokku ligi 100 000 inimesele.