Sa oled siin

Pressikutse: Euroopa keeltepäeval selguvad aasta parimad keeleõppe projektid

25. september 2018 - 15:16

Homme, 26. septembril tähistatakse Euroopa keeltepäeva, mille eesmärk on juhtida tähelepanu Euroopa keelelisele rikkusele. Aasta parimad keeleõppe projektid Eestis kuulutatakse välja Kadrioru Saksa Gümnaasiumis kell 12 algaval sümpoosionil „Keelterikkus Eestis ja Euroopas. Mitmekeelsemaks saksa keelega“.

Euroopa Komisjoni ning Haridus- ja Teadusministeeriumi tunnuskirjad parimatele keelõppe projektidele annab üle ministeeriumi keeleosakonna juhataja Piret Kärtner. 

Sümpoosioni ajakava

Ajakirjanikud on oodatud!

Euroopa keeltepäeva tähistatakse Euroopa Nõukogu algatusel alates 2001. aastast. Tänavu on tähelepanu mitmekeelsusel klassiruumides ja asutustes ja sellega seoses valitakse Euroopa kõige mitmekeelsemad ja -kultuursemad klassid ja töökohad. Euroopa keeltepäeva üritused Eestis jm lisainfo

Veel uudiseid samal teemal

Perearst Alina Terep kutsub üles vaktsineerima
21.07.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Üleskutse koolidele ja omavalitsustele: palun jagage vaktsineerimisinfot noortele ja lapsevanematele!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud.

20.07.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Liina Kersna: laagrites tuleb tähelepanelikult jälgida laste tervist

Haridus- ja teadusministeerium saatis täna laagri- ja malevakorraldajatele juhise, kus tuletatakse meelde, et ohutu suve tagamiseks on väga oluline jälgida kõigi osalejate tervist ning vähimagi haiguskahtluse korral kiiresti tegutseda.