Sa oled siin

Pressikutse: annetuste ja ebamõistlike rahastamispraktikate juhendmaterjali avalikustamine

29. veebruar 2016 - 6:55
Juhendmaterjalis kirjeldatakse põhimõtteid, millest lähtuda lapsevanemate raha kaasamisel ning õpilasele tasuliste tegevuste kavandamisel
Juhendmaterjalis kirjeldatakse põhimõtteid, millest lähtuda lapsevanemate raha kaasamisel ning õpilasele tasuliste tegevuste kavandamisel

Täna kell 14.00 tutvustatakse ministeeriumi Tallinna esinduses (Tõnismägi 11) toimuval pressibriifil värskelt avaldatud juhendmaterjali annetuste ja ebamõistlike rahastamispraktikate kohta üldhariduskoolides.

Juhendmaterjalis kirjeldatakse põhimõtteid, millest lähtuda lapsevanemate raha kaasamisel ning õpilasele tasuliste tegevuste kavandamisel nii munitsipaal- kui ka riigikoolides.

Juhendmaterjali tutvustavad üldharidusosakonna peaekspert Mariann Rikka ja välishindamise osakonna juhataja Kristin Hollo.

Pressiüritusel viibivad ka Harju Maavalitsuse, Riigikontrolli ja Õiguskantsleri esindajad.

Kõik ajakirjanikud on oodatud.

Veel uudiseid samal teemal

17.04.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Õpilaste teadustööde konkursi parimad tulevad Tallinnast, Tartust ja Saaremaalt

Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Teadusagentuur kuulutasid täna välja 2019. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi võitjad. ümnaasiumiastmes pälvisid esikoha Elisa Monticelli (Tallinna Prantsuse Lütseum) ja Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium). Põhikooliõpilastest tunnistati parimaks Kennet Puiestee (Saaremaa Ühisgümnaasium) ja  Martin Vesberg (Saaremaa Ühisgümnaasium).

16.04.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Neljapäevani saab esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid

Veel viimaseid päevi ehk neljapäevani, 18. aprillini on võimalik esitada Aasta Õpetaja konkursile tunnustamiseks haridustöötajaid ja hariduse toetajaid. Kandidaate saab esitada Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel www.hm.ee/gala.