Sa oled siin

PRESSIKUTSE: Aasta Õpetaja gala 14. oktoobril Tallinnas

9. oktoober 2018 - 7:07

Lugupeetud ajakirjanikud!

Meil on suur rõõm kutsuda teid tänavusele Aasta Õpetaja galale “Eestimaa õpib ja tänab”, mis toimub juba sellel pühapäeval, 14. oktoobril kell 19.00 Estonia kontserdisaalis.

Uksed avatakse kell 17.30, saali uksed suletakse 18.45. Hilinejaid saali ei lubata. Gala lõpeb kell 20.30.

Hea ajakirjanik, kui olete huvitatud galale tulemisest, siis palume sellest teada anda e-posti aadressil gala@hm.ee. Samuti palume teil teada anda, kas olete tulemas üksi või koos operaatori/fotograafi/toimetajaga. Palume teil ka teada anda sellest, kui teil on soov teha fotosid gala ajal. Gala filmimine ei ole lubatud (va katteplaanideks vajalikus mahus eelneva kokkuleppe alusel).

Kui teil on huvi teha intervjuusid konkreetsete nominentidega, siis hea meelega aitame teid kontaktidega.
Nominentide list

Auhinnatavad kategooriad: elutööpreemia, aasta lasteaiaõpetaja, aasta klassiõpetaja, aasta klassijuhataja, aasta põhikooli aineõpetaja, aasta gümnaasiumiõpetaja, aasta kutseõppeasutuse õpetaja, aasta õppejõud, aasta tugispetsialist, aasta õppeasutuse juht, aasta hariduse sõber ja haridusasutuse aasta tegu.

Sündmusest teevad otseülekande ETV ja ETV+.

Lisainfo:
Greete Kempel

pressiesindaja
Aasta Õpetaja gala 2018
55922183
gala@hm.ee

Tarmu Kurm
kommunikatsiooniosakonna juhataja
Haridus- ja Teadusministeerium
5090821
tarmu.kurm@hm.ee

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

17.10.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Oskuste ÖÖl avavad kutsekoolid oma uksed

Täna, 17. oktoobril toimub Eestis Euroopa kutseoskuste nädala raames suur kutsekoolide ülene Oskuste ÖÖ. Sellest inspireerituna avavad enamus kutsekoole ühel õhtul uksed, et tutvustada erinevate tegevuste kaudu oskusõppe võimalusi ja lasta kõigil avastada oma andeid. Kutsekoolides on sel õhtul avatud mitmed põnevad töötoad ning toimub palju oskusi arendavaid tegevusi.

15.10.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti noortepoliitika pälvib kõrge tunnustuse

Homme, 16. oktoobril antakse Belgradis üle Eestile tunnustus Future Policy Award 2019 noori võimestava poliitika kujundamise eest. Auhinna võtavad vastu Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Mart Laidmets ja noorteosakonna juhataja Reelika Ojakivi.