Sa oled siin

PRESSIKUTSE: 22. augustil toimub õppeaasta alguse pressikonverents

17. august 2022 - 9:32

Head ajakirjanikud!

Esmapäeval, 22. augustil algusega kl 11 toimub Haridus- ja Teadusministeeriumi pressikonverents Tallinna Humanitaargümnaasiumis (Koidu 97). Pressikonverentsil tutvustavad algava õppeaasta olulisemaid teemasid haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas ning kantsler Kristi Vinter-Nemvalts. Kohapeal on küsimustele vastamas ka ministeeriumi asekantslerid Liina Põld ja Renno Veinthal, kriisijuht Rain Sannik ning Tallinna Humanitaargümnaasiumi direktor Luule Kösler ja õppejuht Annelii Juhkama. 

Pressikonverentsi kantakse üle ka Haridus- ja Teadusministeeriumi Facebooki lehel ning YouTube kanalis.

Kohaletulekust palume ajakirjanikel teada anda: press@hm.ee

Tallinna Humanitaargümnaasium on kool, kus keskendutakse keeleõppele, aga samas saab õppija tugeva üldhariduse. Kool omab pikaajalist kogemust inglise keele õpetamisel. Erilist tähelepanu pööratakse riigikeele õpetamisele. A-klassides toimub õpe valdavalt eesti keeles. Teistes klassides pakutakse alates esimesest klassist eestikeelset aineõpet.

Veel uudiseid samal teemal

23.09.2022|Haridus- ja Teadusministeerium

Väike-Maarjas tähistati Wiedemanni keelepäeva

Täna tähistati Väike-Maarjas Wiedemanni keelepäeva. Sündmus algas kell 12, kui Wiedemanni keeleauhinna tänavune laureaat Mare Koit istutas nimetamme keeletammikusse.

22.09.2022|Haridus- ja Teadusministeerium

Eestlaste globaalne haridushäkaton ootab oktoobris osalejaid 40 riigist

Haridusinnovatsiooni ettevõtteid esindav EdTech Estonia kutsub osalema 48-tunnisel globaalsel häkatonil, mis toob 14.-16. oktoobrini virtuaalüritusena kokku ligi 60 meeskonda ja 300 osalejat rohkem kui 40 riigist.