Sa oled siin

Ootame kooli ja lasteaia õpetajaid LAK-õppe ja keelekümbluse koolitustele

3. juuni 2022 - 12:58

Algamas on 2022. aasta II poolaasta LAK-õppe (lõimitud aine- ja keeleõpet) ja keelekümbluse koolitused õpetajatele, kes soovivad täiendada oma teadlikkust LAK-õppe rakendamisest töös teise kodukeelega lastega.

Koolide õpetajad saavad registreeruda:

  • LAK-õpe, keelekümbluse ABC (2.-3. kooliaste). Koolitajad on Anne Kloren (Jüri Gümnaasium) ja Viktoria Belištev (Tapa Keelekümbluskool). Koolitusel on kaks sessiooni. I sessioon toimub Nelijärve Puhkekeskuses (Harjumaa) 10.-12. augustil ja II sessioon toimub Tallinnas 29.-30. septembril. Registreerumine koolitusele.
  • Koostöised õppeviisid lõimitud aine- ja keeleõppes. Koolitajad on Anu Parts (Tallinna Balletikool) ja Anne Kloren (Jüri Gümnaasium). Koolitusel on kolm sessiooni. I sessioon toimub Nelijärve Puhkekeskus (Harjumaa) 15.-17. augustil; 2. sessioon 27.-28. septembril ja 3. sessioon 27.-28. oktoobril toimuvad Tallinnas. Registreerumine koolitusele.
  • Draamaõpe - õppija arengu toetaja LAK-õppes. Koolitajad on Tatjana Baum-Valgma (Tallinna Läänemere Gümnaasium) ja Anna Sele (Tallinna Läänemere Gümnaasium). Koolitusel on kaks sessiooni toimumistega 19.-20. septembril ja 10.-11. novembril Tallinnas. Registreerumine koolitusele.

Lasteaiaõpetajad on oodatud:

  • Keelekümbluse ABC koolitus lasteaiaõpetajatele. Koolitajad on Nonna Meltsas ja Hedi Minlibajeva (Tallinna Vindi Lasteaiast). Koolitusel on kaks sessiooni. I sessioon toimub Jäneda Mõisas (Lääne-Virumaa) 09.-11. augustil, II sessioon toimub Tallinnas 27.-29. septembril. Registreerumine koolitusele.
  • Keelekümbluse ABC koolitus lasteaia õpetajatele (vene õppekeelega rühm). Koolitajad on Jelena Kondratjeva (Tallinna Vindi Lasteaed) ja Svetlana Belova (Tallinn Tehnikagümnaasium). Koolitusel on kaks sessiooni. I sessioon toimub Jäneda Mõisas 09.-11. augustil, II sessioon toimub 26.-28. oktoobril Tallinnas. Registreerumine koolitusele.

Lisainfo:
Anne Roos
anne.roos@harno.ee, tel. 7350638

Veel uudiseid samal teemal

05.08.2022|Haridus- ja Teadusministeerium

Narva riigigümnaasium saavutas maksimaalse kõrguse

Täna, 5. augustil toodi Narva riigigümnaasiumis alla sarikapärg, sest hoone saavutas maksimaalse kõrguse. Kaasaegses koolihoones aadressil Puškini tn 31 hakkavad 2023. aasta sügisel õppima üle 500 õpilase.

04.08.2022|Haridus- ja Teadusministeerium

Ukraina ülikoolidesse sai sisseastumistesti sooritada ka Eestis

Eesti on üks neid riike, kes koostöös Ukraina eksamikeskusega korraldas Ukraina ülikoolidesse sisseastumistesti, et toetada Ukraina noorte haridustee jätkumist. Testid toimusid 25.-29. juulil Tallinna Teeninduskoolis ja Tartu Rakenduslikus Kolledžis. Kokku registreerus bakalaureuseõppe testile 300 õpilast.