Sa oled siin

Minister Mailis Reps ja Rakvere linnapea Mihkel Juhkami sõlmivad ühiste kavatsuste leppe riigigümnaasiumi asutamiseks

24. jaanuar 2017 - 7:07

Minister Mailis Reps külastab täna mitmeid Lääne-Viru koole ning allkirjastab pärastlõunal Rakvere linnapea Mihkel Juhkamiga riigigümnaasiumi loomise ühiste kavatsuste kokkuleppe, mille alusel hakatakse rääkima läbi riigigümnaasiumi loomise tegevuste ja ajakava üle. Riigigümnaasiumi valikuterohke õppe aluseks on riigigümnaasiumide kvaliteedikokkulepe, mis lähtub Eesti elukestva õppe strateegia eesmärkidest.

Allkirjastamine toimub kell 15.00 Rakvere linna Targas Majas (Lai 20). Oodatud on kõik ajakirjanikud.

Samuti tutvub minister Reps päeva jooksul Porkuni ja Vaeküla hariduslike erivajadustega laste koolidega ja kohtub linnajuhtidega. Õhtul osaleb minister Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli ja Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledži tulevikku käsitleval arutelul ning seejärel külastab Rakvere Ametikooli.

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

11.12.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti hariduse edulugu pakub Aasia juhtival haridusmessil elavat huvi

Täna Hongkongis Aasia juhtiva haridusmessi „The Learning and Teaching Expo“ (LTE) avakõnes nimetas kantsler Mart Laidmets oskusi uueks valuutaks, mis aitavad tuleviku väljakutsetele paremini vastu seista ning jõuda ühiskonnana kaugemale.

11.12.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeerium kutsub valima 2019. aasta parimat keeletegu

Aasta keeleteokonkursi eesmärk on tunnustada tegusid, mis tõstavad eesti keele tuntust ja mainet, väärtustavad eesti keele õpetamist, õppimist ja oskamist, soodustavad eesti keele kasutamist ja staatuse kindlustamist ning edendavad eesti keele talletamist ja uurimist.