Sa oled siin

Minister Mailis Reps esineb Londonis rahvusvahelisel haridusfoorumil

20. jaanuar 2020 - 7:23

Minister Mailis Reps viibib tänasest kuni kolmapäeva, 22. jaanuarini Londonis töövisiidil, kus esineb rahvusvahelisel haridusfoorumil Education World Forum, arutab ettevõtete juhtidega innovaatilise hariduslahenduste kasutamise teemal ning kohtub Suurbritannia koolihariduse minister Nick Gibbiga ja peab avaliku loengu Eesti hariduse eduloost Suurbritannia haridusministeeriumis.

Sel aastal on Eesti esmakordselt kutsutud Education World Forumile mitte ainuüksi osalema, vaid ka oma kogemusi ja visiooni hariduse tuleviku kujundamisel maailma ekspertidega jagama. „Eesti hariduse edulugu on huvi meie vastu hüppeliselt kasvatanud. Pärast eelmisel aastal selgunud PISA testide tulemusi on mul suur rõõm rääkida Londonis maailma haridusvaldkonna tippkohtumisel oma ala ekspertidega meie saavutustest ning jagada kogemusi, et ka teistel riikidel oleks võimalik saada hariduse rahvaks,“ sõnas minister Mailis Reps.

Töövisiidi raames kohtub minister Reps Londonis ka Suurbritannia koolihariduse ministri Nick Gibbiga, kellega arutatakse Eesti ja Suurbritannia hariduskoostöö edendamist ja jagatakse kogemusi haridussüsteemi kujundamisel. Samuti peab minister Reps Suurbritannia haridusministeeriumis avaliku loengu Eesti hariduse eduloost ning tutvustab lähemalt algatust „Education Nation“. Lisaks kohtub minister ka Apple’i, Amazoni, Microsofti ja Discovery juhtidega, et arutada võimalikku koostööd ning Eesti kogemusi e-lahenduste ja innovatsiooniga haridusvaldkonnas.

 

 

 

 

Veel uudiseid samal teemal

03.08.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Noorteamet alustab tööd

Täna alustab tööd SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ning Eesti Noorsootöö Keskuse teenuste põhjal loodud Haridus- ja Noorteamet.

31.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Kriisitoetus „Terve Eesti suvi“ jõuab lühilaagrite ja -malevate kaudu 24 000 nooreni

Juuli alguseni said  lühilaagrite- ja malevate korraldajad taotleda kriisitoetust „Terve Eesti suvi“, võimaldamaks suuremale hulgale noortele suve aktiivset sisustamist.