Sa oled siin

Minister Liina Kersna osaleb Euroopa Liidu teadusministrite kohtumisel

19. juuli 2021 - 7:51

Minister Liina Kersna viibib täna, 19. juulil Sloveenias Euroopa Liidu teadusministrite mitteametlikul kohtumisel.

Päeva esimeses pooles arutavad ministrid Euroopa ühtse teadusruumi arendamist ning selle strateegilisi prioriteete ja tegevussuundasid järgmiseks kümneks aastaks. Päeva teises pooles arutatakse selle üle, kuidas paremini kaasata kolmandaid riike Euroopa Liidu teadus- ja innovatsiooniprogrammidesse.

Minister Liina Kersna kohtub ka Sloveenia haridus-, teadus- ja spordiminister Simona Kusteciga, kellega arutatakse nii aktuaalsetel Euroopa Liidu haridus- ja teaduspoliitika teemadel kui ka vahetatakse kogemusi distantsõppest ning uueks kooliaastaks valmistumisest.

Veel uudiseid samal teemal

Perearst Alina Terep kutsub üles vaktsineerima
21.07.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Üleskutse koolidele ja omavalitsustele: palun jagage vaktsineerimisinfot noortele ja lapsevanematele!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud.

20.07.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Liina Kersna: laagrites tuleb tähelepanelikult jälgida laste tervist

Haridus- ja teadusministeerium saatis täna laagri- ja malevakorraldajatele juhise, kus tuletatakse meelde, et ohutu suve tagamiseks on väga oluline jälgida kõigi osalejate tervist ning vähimagi haiguskahtluse korral kiiresti tegutseda.