Sa oled siin

Ministeeriumi juhtkond arutas Tartu linnajuhtidega hariduskonsortsiumide kujundamist

28. november 2018 - 10:23
Kohtumisel Tartu Kutsehariduskeskuses leidis sooja vastuvõtu koosööle tuginev "õmblusteta" hariduse kontsptsioon. Foto: Kaire Mets

Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak, asekantslerid Indrek Reimand, Ivar Sikk ja Mikk Kasesalk ning kutsehariduse osakonna juhataja Teet Tiko külastasid eile Tartu Kutsehariduskeskust ning kohtusid Tartu linnajuhtidega, kohtumistel oli peamiseks aruteluteemaks erinevate haridusasutuste koostöö ehk hariduskonsortsiumide kujundamine.

Tartu Kutsehariduskeskuses võttis ministeeriumi delegatsiooni vastu direktor Tõnis Lukas, kes tutvustas külalistele ka õppehoonet. Kutsehariduskeskuse sõnul tehakse juba praegu gümnaasiumidega aktiivselt koostööd ja seda on plaanis tulevikus kindlasti veelgi tihendada. Samuti sai kutsehariduskeskuse rahva hulgas sooja vastuvõtu koostööle tuginev "õmblusteta" hariduse kontseptsioon.

Koolikülastuse järel kohtus ministeeriumi juhtkond Tartu linnapea Urmas Klaasi, abilinnapea Madis Lepajõe ning haridusosakonna juhataja Riho Raavega. Kohtumisel tõdeti, et ministeeriumi ja linna koostöö on väga hea, Tartu linn toetab hariduskonsortsiumide ideed ning on valmis nende loomises aktiivselt kaasa lööma.

Eilsete töiste visiitide rea lõpetas külaskäik Eesti Kirjandusmuuseumi, mille juhtkonnaga kantsler Tea Varrak kohtus ja muuseumi tulevikuplaane arutas.

Veel uudiseid samal teemal

19.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Korduskutse: minister Mailis Reps kohtub Kohtla-Järve koolide esindajatega

Teisipäeval, 19. veebruaril kohtub haridus- ja teadusminister Mailis Reps Ahtme Gümnaasiumi, Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi ja Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumi juhtkonna, hoolekogu ja õpilasesindustega.

18.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Pressikutse: minister Mailis Reps kohtub Kohtla-Järve koolide esindajatega

Teisipäeval, 19. veebruaril kohtub haridus- ja teadusminister Mailis Reps Ahtme Gümnaasiumi, Järve Gümnaasiumi ja Järve Vene Gümnaasiumi juhtkonna, hoolekogu ja õpilasesindustega.