Sa oled siin

Ministeerium vabastab 1. detsembrist ametist Haridus- ja Noorteameti peadirektori kohusetäitja

17. november 2021 - 11:41

Haridus- ja Teadusministeerium vabastab alates 1. detsembrist ametist Haridus- ja Noorteameti peadirektori kohusetäitja Mart Laidmetsa.

Struktuurireformi käigus alanud ja siiani kestev ministeeriumi ning Haridus- ja Noorteameti tegevuste ning tehingute analüüs on välja toonud olulisi puudusi Mart Laidmetsa tegevuses. Peamiseks etteheiteks on volituste ületamine ja nende raames põhjendamatute varaliste kohustuste võtmine.

Haridus- ja Teadusministeerium tellib esimesel võimalusel sõltumatu auditi 2020. aasta märtsist kuni käesoleva ajani ministeeriumi ning Harno vara kasutamise ja käsutamise ning tehingute õiguspärasuse ning otstarbekuse hindamiseks. Peale auditi tulemuste selgumist saab ministeerium kõikidest asjaoludest täpsemalt rääkida.

Veel uudiseid samal teemal

02.12.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Minister Liina Kersna: Õpetajaid tuleb toetada kogu nende karjääri vältel

Tänasel UNESCO kõrgetasemelisel õpetajahariduse teemalisel kohtumisel rõhutas haridus- ja teadusminister Liina Kersna, et õpetajaid tuleb toetada kogu nende karjääri vältel.

02.12.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Õpetajate miinimumpalk tõuseb 2022. aasta 1. jaanuarist 1412 euroni

Valitsus otsustas täna, et õpetajate töötasu alammäär tõuseb 2022. aastal 1412 euroni ehk 97 euro võrra. Õpetajate arvestuslik keskmine palk kasvab sellega 1653 euroni kuus.