Sa oled siin

Ministeerium algatab Tallinna Tehnikaülikoolis järelevalve

4. september 2019 - 17:41

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps kohtus täna Tallinna Tehnikaülikooli rektori Jaak Aaviksooga ning otsustas, et ministeerium algatab haldusjärelevalve, et uurida juhtimissüsteeme, teadus- ja arendustegevuse korraldust ning projektide ja personali juhtimist ülikoolis.

„Olen jälginud TTÜ ümber toimunut ja toimuvat üha kasvava murelikkusega,“ ütles Reps. „Tõstatatud küsimused ei ole veel selgeid vastuseid saanud, kuid need on äärmiselt vajalikud töörahu taastamiseks nii TTÜ-s kui ka kogu teadlaskonnas.“

Lisaks ministeeriumi järelevalvemenetlusele viib sihtasutus Archimedes läbi TTÜ projektide riskianalüüsi, kus kontrollitakse TTÜ poolt esitatud ja veel välja maksmata maksetaotluste personalikulusid.

Veel uudiseid samal teemal

03.08.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Noorteamet alustab tööd

Täna alustab tööd SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ning Eesti Noorsootöö Keskuse teenuste põhjal loodud Haridus- ja Noorteamet.

31.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Kriisitoetus „Terve Eesti suvi“ jõuab lühilaagrite ja -malevate kaudu 24 000 nooreni

Juuli alguseni said  lühilaagrite- ja malevate korraldajad taotleda kriisitoetust „Terve Eesti suvi“, võimaldamaks suuremale hulgale noortele suve aktiivset sisustamist.