Sa oled siin

Ministeerium algatab Tallinna Tehnikaülikoolis järelevalve

4. september 2019 - 17:41

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps kohtus täna Tallinna Tehnikaülikooli rektori Jaak Aaviksooga ning otsustas, et ministeerium algatab haldusjärelevalve, et uurida juhtimissüsteeme, teadus- ja arendustegevuse korraldust ning projektide ja personali juhtimist ülikoolis.

„Olen jälginud TTÜ ümber toimunut ja toimuvat üha kasvava murelikkusega,“ ütles Reps. „Tõstatatud küsimused ei ole veel selgeid vastuseid saanud, kuid need on äärmiselt vajalikud töörahu taastamiseks nii TTÜ-s kui ka kogu teadlaskonnas.“

Lisaks ministeeriumi järelevalvemenetlusele viib sihtasutus Archimedes läbi TTÜ projektide riskianalüüsi, kus kontrollitakse TTÜ poolt esitatud ja veel välja maksmata maksetaotluste personalikulusid.

Veel uudiseid samal teemal

18.09.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda lähevad tagasi koolipinki

Eesti hinnatud telestaarid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda on võtnud vastu väljakutse panna end proovile erinevates ametites, kaks kanget lähevad tagasi koolipinki uusi oskusi omandama. Nende seiklustest valmib veebiseriaal, mis annab häid ideid, kuhu ja mida võiks õppima minna, et elus paremini toime tulla.

16.09.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Kokkuvõttevõistlus TUUM tuleb taas

TUUM on võistlus, milles iga osaleja saab teha kuni 200-sõnalise kokkuvõtte žürii antud tekstist. TUUM toimub 27.-28. septembril, osaleda saab Vikerraadio kodulehel (vikerraadio.ee).