Sa oled siin

Laagri Gümnaasiumi direktoriks saab Taavi Vilba

7. aprill 2021 - 10:01
Taavi Vilba.

Saue vallas tegevust alustava riigigümnaasiumi direktoriks valiti tänane Saku Gümnaasiumi direktor Taavi Vilba.

Taavi Vilba (34) on lõpetanud Tallinna Ülikooli magistriõppe kehakultuuri õpetaja erialal. 2018. aastal asus ta tööle Saku Gümnaasiumi direktorina. Taavi Vilba on läbinud alustavate koolijuhtide arenguprogrammi ja osalenud aktiivselt haridusjuhtide täiendusõppes.

Loodava riigigümnaasiumi direktori Taavi Vilba sõnul on uus kool kindlasti õppijakeskne, uuenduslike võimaluste ning kõrge õppekvaliteediga haridusasutus, mis annab lõpetajatele head eeldused õpinguteks ülikoolis ja elus toimetulekuks.

Kokku osales konkursil 16 kandidaati. Haridus- ja Teadusministeeriumi riigikoolide osakonna juhataja Raivo Trummali sõnul oli konkurss tugev ja komisjonil tuli valiku langetamiseks korraldada suisa neli vooru, sealhulgas esitasid kandidaadid oma visioonivideo uue kooli arenguvõimalustest.

Saue vallavanem Andres Laisk nendib, et on vahva, et noor ja tarmukas mees, kes väljus tihedast konkurentsist võitjana, sattus olema ka Saue valla elanik. Vallale on riigigümnaasiumi avamine olulise tähtsusega ja ootused koolile kõrged.

Saue valda rajatav Laagri Gümnaasium alustab tööd 1. septembril 2022. Kaasaegne koolihoone kerkib Laagri alevikku aadressile Kooli 1.

Tegemist on nüüdisaegse õppekeskkonna ja õppesisuga gümnaasiumiastmega kooliga, mis pakub piirkonna põhikooli lõpetajatele valikuterohket ja konkurentsivõimelist keskharidust. Saue riigigümnaasium on 20. riigigümnaasium Eestis ning kolmas Harjumaal.

Lisatud Taavi Vilba foto.

Veel uudiseid samal teemal

12.04.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Tallinna riigigümnaasiumide juhtideks saavad Raino Liblik, Indrek Lillemägi ja Alo Savi

Tallinna Mustamäe Riigigümnaasiumi direktoriks valiti Raino Liblik, Pelgulinna Riigigümnaasiumi direktoriks Indrek Lillemägi ja Tõnismäe Riigigümnaasiumi direktoriks Alo Savi.

10.04.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Aprillis riigieksamite sooritajatel on viimane võimalus panna end kirja koroonatestile

Kõigil aprillis riigieksamite või Cambridge'i inglise keele tasemeeksami sooritajatel on veel võimalus panna end kirja koroonatestile. Testi tegemine on võimalus saada eksamile minnes lisakindlust, et kõik toimub võimalikult turvalises keskkonnas.

Testile registreerumiseks tuleb võtta ühendust oma kooliga. Koolid peavad viimaste testida soovijate nimed edastama hiljemalt esmaspäeva, 12. aprilli hommikul kell 10.