Sa oled siin

Kvaliteedikokkulepe on riigigümnaasiumide töö alusmüür

30. september 2014 - 17:18
Nõo Reaalgümnaasium võõrustab ministrit ja kõikide riigigümnaasiumide juhte
Sel kevadel sõlmitud riigigümnaasiumide kvaliteedikokkuleppes kirja pandu peab olema kõikide järgmisel aastatel alustavate riigigümnaasiumide töö lähtekohaks, ütles haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski Nõo Reaalgümnaasiumis kohtumisel riigigümnaasiumide juhtidega.
 
„Praegused viis riigigümnaasiumi on väga hästi käivitunud. Võib tunduda, et järgmistel koolidel on tänaste tegijate tuules lihtsam alustada, kuid nende ülesanne on niigi kõrgele asetatud latti veel kõrgemale tõsta,“ sõnas minister Jevgeni Ossinovski.
 
Minister ja riigigümnaasiumide juhtkonnad vahetasid täna Nõo Reaalgümnaasiumis muljeid seni tehtust ning arutasid, kuidas lähiaastatel koostööd laiendada. Järgmisest õppeaastast on juba üheksa riigigümnaasiumit. Täna töötavaile Nõo Reaalgümnaasiumile, Noarootsi Gümnaasiumile, Viljandi Gümnaasiumile, Läänema Ühisgümnaasiumile ja Jõgevamaa Gümnaasiumile lisanduvad riigigümnaasiumid Tartus, Jõhvis, Pärnus ja Võrus.
 
Pärast kohtumist riigigümnaasiumide juhtidega pidas minister loengu Nõo Reaalgümnaasiumi õpilastele. Koolil on kavas muuta kohtumised huvitavate ja tegusate inimestega regulaarseks.
 
Lähem teave riigigümnaasiumide kohta.
Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

19.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Aasta ettevõtlusõppe edendajate nominendid on selgunud

Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tänavuse tunnustuskonkursi nominendid on selgunud, viies kategoorias esitati kokku 36 kandidaati. Laureaadid kuulutatakse välja 26. novembril Tallinnas Õpetajate majas.

19.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

KORDUSKUTSE: Vastuvõtul tunnustatakse rahvusvahelistel võistlustel silmapaistnud õppureid

Hea ajakirjanik!

Ootame Sind järgmisel täna, 19. novembril kell 17.30 Noblessneri Valukojas toimuvale õppurite vastuvõtule.