Sa oled siin

Kvaliteedikokkulepe on riigigümnaasiumide töö alusmüür

30. september 2014 - 17:18
Nõo Reaalgümnaasium võõrustab ministrit ja kõikide riigigümnaasiumide juhte
Sel kevadel sõlmitud riigigümnaasiumide kvaliteedikokkuleppes kirja pandu peab olema kõikide järgmisel aastatel alustavate riigigümnaasiumide töö lähtekohaks, ütles haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski Nõo Reaalgümnaasiumis kohtumisel riigigümnaasiumide juhtidega.
 
„Praegused viis riigigümnaasiumi on väga hästi käivitunud. Võib tunduda, et järgmistel koolidel on tänaste tegijate tuules lihtsam alustada, kuid nende ülesanne on niigi kõrgele asetatud latti veel kõrgemale tõsta,“ sõnas minister Jevgeni Ossinovski.
 
Minister ja riigigümnaasiumide juhtkonnad vahetasid täna Nõo Reaalgümnaasiumis muljeid seni tehtust ning arutasid, kuidas lähiaastatel koostööd laiendada. Järgmisest õppeaastast on juba üheksa riigigümnaasiumit. Täna töötavaile Nõo Reaalgümnaasiumile, Noarootsi Gümnaasiumile, Viljandi Gümnaasiumile, Läänema Ühisgümnaasiumile ja Jõgevamaa Gümnaasiumile lisanduvad riigigümnaasiumid Tartus, Jõhvis, Pärnus ja Võrus.
 
Pärast kohtumist riigigümnaasiumide juhtidega pidas minister loengu Nõo Reaalgümnaasiumi õpilastele. Koolil on kavas muuta kohtumised huvitavate ja tegusate inimestega regulaarseks.
 
Lähem teave riigigümnaasiumide kohta.
Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

27.02.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeerium haridusasutustele: lähtuge Terviseameti infost ja soovitustest

Haridus- ja Teadusministeerium soovitab haridusasutustel jälgida Terviseameti soovitusi eoses koroonaviiruse levikuga ning vajadusel võtta kasutusele täiendavaid ettevaatusabinõusid viiruse leviku ennetamisel. Hetkel ei nõua olukord erakorralisi meetmeid haridusasutustes, kuid arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.

27.02.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Terviseameti soovitused koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele seoses COVID-19 haiguste levimusega maailmas

Terviseamet edastab koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele soovitused, kuidas vähendada õpilaste ja haridustöötajate nakatumise riski ning takistada uut tüüpi koroonaviiruse COVID-19 võimalikku levikut.