Sa oled siin

KUTSE: Minister kuulutab pidulikul vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi nominendid

28. august 2019 - 6:31

Täna kell 14 kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps Tallinna Teletorni õuel peatselt algava õppeaasta puhul toimuval pidulikul hariduspere vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi 11 kategooria nominendid.

Vastuvõtt kõikidele alus-, üld-, kutse- ja kõrgharidusasutuste esindajatele, ministeeriumi koostööpartneritele ning Aasta Õpetaja konkursi finalistidele toimub teist aastat järjest tunnustamaks inimesi, kes on viinud Eesti hariduse maailma tippu. Kell 13 algaval sündmusel astuvad üles Trio Comodo ja ansambel Regatt.

Ajakirjanikud on oodatud kajastama nominentide väljakuulutamist kell 14. Osalussoovist palume teada anda aadressil info@hm.ee.

Lisainfo konkursi kohta

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

12.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Ministeerium asub seniste hallatavate asutuste baasil ette valmistama haridus- ja noortevaldkonna ühendameti loomist

Täna, 12. novembril kogunenud Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusala asutuste konsolideerimise töörühm eesotsas kantsler Mart Laidmetsaga tutvus rakendusuuringute keskuse CentARi pakutud kolme soovitusliku stsenaariumiga ministeeriumi haldusala asutuste ümberkorraldamiseks. Juhtrühm nõustus CentARi analüütikute eelistatud variandiga, mille kohaselt võiksid tulevikus tegutseda noorte ja hariduse valdkonna asutused koos.

08.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Kõrghariduse diplomite tunnustamine Balti ja Beneluxi riikide vahel muutub lihtsamaks

Täna, 8. novembril allkirjastati Brüsselis Baltimaade ja Beneluxi riikide vahel kavatsuste deklaratsioon kõrghariduse kvalifikatsioonide vastastikuseks automaatseks tunnustamiseks. Tulevikus lihtsustab see oluliselt Belgias, Hollandis või Luksemburgis omandatud kõrgharidusega inimestel edasiõppimist või tööle asumist Eestis ning vastupidi.