Sa oled siin

KUTSE: Minister kuulutab pidulikul vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi nominendid

28. august 2019 - 6:31

Täna kell 14 kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps Tallinna Teletorni õuel peatselt algava õppeaasta puhul toimuval pidulikul hariduspere vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi 11 kategooria nominendid.

Vastuvõtt kõikidele alus-, üld-, kutse- ja kõrgharidusasutuste esindajatele, ministeeriumi koostööpartneritele ning Aasta Õpetaja konkursi finalistidele toimub teist aastat järjest tunnustamaks inimesi, kes on viinud Eesti hariduse maailma tippu. Kell 13 algaval sündmusel astuvad üles Trio Comodo ja ansambel Regatt.

Ajakirjanikud on oodatud kajastama nominentide väljakuulutamist kell 14. Osalussoovist palume teada anda aadressil info@hm.ee.

Lisainfo konkursi kohta

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

23.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Omavalitsuste üldhariduskoolide pidamiseks antav toetus suurenes 12 miljoni võrra, ulatudes 354 miljoni euroni

Valitsuses täna kinnitatud korraldusega jagatakse omavalitsuste vahel 354 miljonit eurot haridustoetust. Sellest 285 miljonit eurot on õpetajate palgatoetus, mis kasvatab õpetajate miinimumpalga 1315 euroni ja loob võimaluse maksta õpetajatele keskmist brutokuupalka vähemalt 1540 eurot.

23.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti hariduse edulugu pälvis maailma olulisimal haridusfoorumil suurt tähelepanu

Äsja Londonis lõppenud maailma tunnustatuimal haridusfoorumil Education World Forum osalenud minister Mailis Repsi sõnul tõusis Eesti hariduse edulugu foorumi peamiseks ja läbivaks teemaks.