Sa oled siin

KUTSE: Minister kuulutab pidulikul vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi nominendid

28. august 2019 - 6:31

Täna kell 14 kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps Tallinna Teletorni õuel peatselt algava õppeaasta puhul toimuval pidulikul hariduspere vastuvõtul välja Aasta Õpetaja konkursi 11 kategooria nominendid.

Vastuvõtt kõikidele alus-, üld-, kutse- ja kõrgharidusasutuste esindajatele, ministeeriumi koostööpartneritele ning Aasta Õpetaja konkursi finalistidele toimub teist aastat järjest tunnustamaks inimesi, kes on viinud Eesti hariduse maailma tippu. Kell 13 algaval sündmusel astuvad üles Trio Comodo ja ansambel Regatt.

Ajakirjanikud on oodatud kajastama nominentide väljakuulutamist kell 14. Osalussoovist palume teada anda aadressil info@hm.ee.

Lisainfo konkursi kohta

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

09.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

COVID-19 kriisis kannatanud inimesed saavad võimaluse arendada oskusi tasuta rahvusvahelistel veebipõhistel kursustel

Alates tänasest on töötutel ning COVID-19 puhanguga seotud piirangute või tervisekriisi tõttu kannatada saanud sektorite töötajatel ja ettevõtjatel võimalik osaleda tasuta rahvusvahelistel veebipõhistel kursustel, mida pakub digiõppe platvorm Coursera. Eestist saab võimaluse aasta lõpuni tasuta õppida kuni 50 000 inimest. Kõik huvilised saavad end kursustele registreerida haridusportaali kaudu.

09.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Põhikoolilõpetajad saavad võimaluse sooritada eesti keele kui teise keele B2 taseme eksamit

Valitsus kiitis tänasel istungil heaks määruse muudatuse, millega luuakse põhikooli lõpetajatele võimalus sooritada eesti keele kui teise keele B1-taseme lõpueksami asemel ka kõrgemal ehk B2-tasemel eksamit. Samuti hakatakse tulevikus kandma Eesti Hariduse Infosüsteemi andmeid ujumise algõpetuse kohta ning enne 2004. aastat nii Eestis kui ka välismaal väljastatud lõpudokumente.