Sa oled siin

Korduskutse PISA finantskirjaoskuse uuringu tulemuste tutvustamisele

7. mai 2020 - 9:57

Lugupeetud ajakirjanikud!
 
Täna kell 14 toimub ministeeriumide ühishoones (Suur-Ameerika 1) pressikonverents.
 
Pressikonverentsil räägime sellest, kui rahatargad on Eesti noored, kelle teadmised ja oskused on PISA uuringu kohaselt maailma tipus: millised on nende rahaga ümberkäimise harjumused, kust nad finantsalaseid teadmisi saavad ja kui hea on nende finantskirjaoskus võrreldes teiste riikide 15-aastaste õpilastega. 

Üheaegselt üle maailma avalikustatava PISA alamuuringu tulemusi tutvustavad haridus- ja teadusminister Mailis Reps, sihtasutuse Innove PISA koordinaator Gunda Tire ning Haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsler Kristi Vinter-Nemvalts.
 
Ajakirjanikud on oodatud tulemusi kajastama. Selleks, et vähendada ohtu inimeste tervisele, palume ajakirjanikel võimalusel eelistada e-lahenduste kasutamist. 
 
Pressikonverentsi otseülekannet saab jälgida ministeeriumi Facebooki lehel või YouTube kanalis. Pressikonverentsi salvestust saab pärast üritust FTP serverist alla laadida. 
 
Samuti pakume võimalust esitada pressikonverentsil esinejatele küsimusi e-kanalite kaudu. Palume ajakirjanikel, kes soovivad seda võimalust kasutada, anda endast märku aadressil info@hm.ee.
 
Palume toimetustel osalemissoovist ja/või kohaletuleku kavatsusest teavitada aadressil info@hm.ee

Veel uudiseid samal teemal

26.05.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Tallinna Tehnikakõrgkooli rektorina jätkab Enno Lend

Tallinna Tehnikakõrgkooli rektori valimiseks kogunes täna valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida tööleping Enno Lendiga, kes on juhtinud seda kooli viimased kümme aastat.

26.05.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti kõrgkoolide vilistlased on lõpetatud õpingutega rahul ja töötavad õpitud erialal

Eesti kõrgkoolide vilistlasuuringust selgub, et üheksa vilistlast kümnest on rahul nii kõrgkooli ja eriala valikuga kui ka kooli füüsilise keskkonnaga. Kolm neljandikku vilistlastest leiavad, et nende praegune töökoht on õpitud erialaga väga lähedalt või suurel määral seotud.