Sa oled siin

Korduskutse: Mailis Reps ja OECD esindajad tutvustavad Eesti haridusnäitajaid teiste riikide kontekstis

11. september 2018 - 7:35

Head ajakirjanikud!

Täna, 11. septembril  kell 12 toimub ministeeriumide ühishoones (Suur-Ameerika 1)  pressikonverents, kus haridus- ja  teadusminister Mailis Reps ning Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) esindajad Deborah Roseveare ja Fatine Guedira tutvustavad OECD riikide haridusstatistika kogumikku koondatud Eesti andmeid võrdluses teiste riikidega.

Ajakirjanikele ja huvilistele tutvustatakse homme üle maailma samaaegselt avaldatavat uut võrdleva haridusstatistika kogumikku "Education at a Glance 2018". Eraldi avaldatakse ka Eesti kohta valmistatud OECD pikem riigiülevaade. Sel aastal on uuringu fookuses õpetajatöö ja hariduse rahastamine.

Kõik on oodatud! Palun andke osalemisest teada info@hm.ee.

Taust

  • Education at Glance on üks peamisi haridusstatistika kogumikke, mille eesmärk on anda riikidele võrdlusvõimalus, millised on olnud nende hariduspoliitikate mõjud kõrvutades teiste riikidega.
  • Ülevaade analüüsib 35 OECD liikmesriigi ning lisaks Argentiina, Brasiilia, Hiina, Kolumbia, Costa Rica, India, Indoneesia, Leedu, Venemaa, Saudi-Araabia ja Lõuna-Aafrika vabariigi haridussüsteeme.
  • Täies pikkuses ülevaade tehakse avalikuks OECD kodulehel www.oecd.org.

Veel uudiseid samal teemal

19.11.2018|Haridus- ja Teadusministeerium

Üle-eestiline noorsootöö nädal toob tänavu rekordiliselt ettevõtmisi

Täna alanud noorsootöö nädalal toimub Eestis üle 200 sündmuse, mis keskenduvad noorsootöö võimalustele ja noorsootöötaja kutse väärtustamisele.