Sa oled siin

Korduskutse kooliaasta alguse pressikonverentsile

28. august 2018 - 7:55

Austatud ajakirjanikud!

Olete palutud täna, 28. augustil kell 11 Tallinna Lasteaeda Lotte (Koidula tn 23) pressikonverentsile, kus minister Mailis Reps annab ülevaate algava õppeaasta peamistest tegevustest, teemadest ja eesmärkidest.

Kas on alust oodata muudatusi alushariduses? Millised on põhilised uudised põhihariduses? Mil viisil mõjutavad õppetööd digiõpikud? Mida toovad endaga kaasa uuendused kutseõppeasutuse seaduses? Millised riigigümnaasiumid alustavad tegevust? Kas kauaoodatud kõrgharidusseadustik on valmimas? Kuidas on muutunud täiskasvanute õppimisaktiivsus? Miks järgmine aasta on keelevaldkonna jaoks eriline? Need ja paljud teised küsimused tulevad täna jutuks.

Kohtumiseni!

Teemad: 

Veel uudiseid samal teemal

23.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Omavalitsuste üldhariduskoolide pidamiseks antav toetus suurenes 12 miljoni võrra, ulatudes 354 miljoni euroni

Valitsuses täna kinnitatud korraldusega jagatakse omavalitsuste vahel 354 miljonit eurot haridustoetust. Sellest 285 miljonit eurot on õpetajate palgatoetus, mis kasvatab õpetajate miinimumpalga 1315 euroni ja loob võimaluse maksta õpetajatele keskmist brutokuupalka 1540 eurot.

23.01.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti hariduse edulugu pälvis maailma olulisimal haridusfoorumil suurt tähelepanu

Äsja Londonis lõppenud maailma tunnustatuimal haridusfoorumil Education World Forum osalenud minister Mailis Repsi sõnul tõusis Eesti hariduse edulugu foorumi peamiseks ja läbivaks teemaks.