Sa oled siin

Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktoriks saab Irina Putkonen

30. mai 2018 - 10:49

Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktoriks valiti kaheksa kandidaadi hulgast Irina Putkonen, kes praegu töötab Kohtla-Järve Slaavi Põhikooli direktorina.

Haridus- ja Teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna juhataja ja komisjoni esimees Raivo Trummal märkis, et Irina Putkoneni tugevuseks on pikaajaline kogemus koolijuhina ja haridusvaldkonna hea tundmine. „Osalemine Kohtla-Järve linnavolikogu sotsiaalkomisjoni töös tagab piirkonna eripära väga hea tundmise. Irina Putkonen on praktik, kes jäi komisjoniliikmetele silma kõrge motivatsiooni ja hea esitusega. Koostöövajaduse ja -võimaluste selge esiletoomine nii lastevanemate, linna, teiste haridusasutuste kui ka muude huvigruppidega oli veenev,“ sõnas Trummal.

Irina Putkonen on praegu Kohtla-Järve Slaavi Põhikooli direktor. Eelnevalt on ta töötanud Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasiumis nii direktorina kui ka eesti keele ja inglise keele õpetajana.

Irina Putkonen asub uues ametis tööle augustist ning tema esmasteks tööülesanneteks on riigigümnaasiumi meeskonna komplekteerimine, õppekava väljatöötamine, õpilaste vastuvõtmine ja koolihoone ehitusprotsessis osalemine.

Kohtla-Järve riigigümnaasium alustab õppetegevusega 1. septembril 2019. Koolile ehitatakse uus nüüdisaegne õppehoone, kus on 300 õppekohta. See on juba teine riigigümnaasium Ida-Virumaal.

Jõhvi riigigümnaasium alustas õppetööd 2015. aastal. Riigigümnaasiumi käivitamine Narvas on kavas aastal 2022.

Veel uudiseid samal teemal

Minister Mailis Reps HITSA koostatud Hariduse tehnoloogiatrendide raporti esitlusel Erinevate Tubade Klubis
21.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Noorte varajase tehnoloogiahuvi toetamine toob juba tulemusi

Täna tutvustatud haridusvaldkonna tehnoloogitrendide raporti esitlusel ütles haridus- ja teadusminister Mailis Reps, et tehnoloogia kasutamine õppetöös on Eesti koolides juba väga tavaline, kuid soovime, et Eesti lapsed ja noored ei piirduks ainuüksi tehnoloogia kasutamisega, vaid hakkaksid ka  ise seda looma. „Tehnoloogia loomise oskuste kujundamine peab olema lahutamatu osa hariduseset. IT haridus peab saama kõigile õpilastele kättesaadavaks,” sõnas Mailis Reps.

21.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Omavalitsused saavad lisaraha lasteaiaõpetajate palgatõusuks ja huvihariduse korraldamiseks

Vabariigi valitsus otsustas tänasel istungil eraldada omavalitsustele toetus- ja tasandusfondist 15 miljonit eurot lasteaiaõpetajate palkade maksmiseks ja üle 14 miljoni huvihariduse toetuseks.