Sa oled siin

Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktoriks saab Irina Putkonen

30. mai 2018 - 10:49

Kohtla-Järve riigigümnaasiumi direktoriks valiti kaheksa kandidaadi hulgast Irina Putkonen, kes praegu töötab Kohtla-Järve Slaavi Põhikooli direktorina.

Haridus- ja Teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna juhataja ja komisjoni esimees Raivo Trummal märkis, et Irina Putkoneni tugevuseks on pikaajaline kogemus koolijuhina ja haridusvaldkonna hea tundmine. „Osalemine Kohtla-Järve linnavolikogu sotsiaalkomisjoni töös tagab piirkonna eripära väga hea tundmise. Irina Putkonen on praktik, kes jäi komisjoniliikmetele silma kõrge motivatsiooni ja hea esitusega. Koostöövajaduse ja -võimaluste selge esiletoomine nii lastevanemate, linna, teiste haridusasutuste kui ka muude huvigruppidega oli veenev,“ sõnas Trummal.

Irina Putkonen on praegu Kohtla-Järve Slaavi Põhikooli direktor. Eelnevalt on ta töötanud Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasiumis nii direktorina kui ka eesti keele ja inglise keele õpetajana.

Irina Putkonen asub uues ametis tööle augustist ning tema esmasteks tööülesanneteks on riigigümnaasiumi meeskonna komplekteerimine, õppekava väljatöötamine, õpilaste vastuvõtmine ja koolihoone ehitusprotsessis osalemine.

Kohtla-Järve riigigümnaasium alustab õppetegevusega 1. septembril 2019. Koolile ehitatakse uus nüüdisaegne õppehoone, kus on 300 õppekohta. See on juba teine riigigümnaasium Ida-Virumaal.

Jõhvi riigigümnaasium alustas õppetööd 2015. aastal. Riigigümnaasiumi käivitamine Narvas on kavas aastal 2022.

Veel uudiseid samal teemal

17.04.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Õpilaste teadustööde konkursi parimad tulevad Tallinnast, Tartust ja Saaremaalt

Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Teadusagentuur kuulutasid täna välja 2019. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi võitjad. ümnaasiumiastmes pälvisid esikoha Elisa Monticelli (Tallinna Prantsuse Lütseum) ja Richard Luhtaru (Hugo Treffneri Gümnaasium). Põhikooliõpilastest tunnistati parimaks Kennet Puiestee (Saaremaa Ühisgümnaasium) ja  Martin Vesberg (Saaremaa Ühisgümnaasium).

16.04.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Neljapäevani saab esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid

Veel viimaseid päevi ehk neljapäevani, 18. aprillini on võimalik esitada Aasta Õpetaja konkursile tunnustamiseks haridustöötajaid ja hariduse toetajaid. Kandidaate saab esitada Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel www.hm.ee/gala.