Sa oled siin

Kirjutiste võistluse „Mina ja ettevõte 2005” pidulik lõpetamine

12. detsember 2005 - 0:00

Kaubanduskojas toimuval pidulikul vastuvõtul osalevad parimate võistlustööde autorid ja nende juhendajad. Kaubanduskoja juhatuse esimees Toomas Luman kuulutab välja võistluse võitjad.

Osalejaid oli Kuressaarest, Narvast, Olustverest, Paidest, Türilt, Tallinnast ja Tartust. Osalejate vanus jäi vahemikku 16 – 35 eluaastat. Osalejate hulgas olid tulevased sisekujundajad, laojuhatajad, talupidajad, hotelliteenindajad, turismikorraldajad, sekretärid, raamatupidajad, rätsepad, ehitajad, mööblirestauraatorid, kokad, paadiehitajad, loodusmajanduse asjatundjad.

Osalejatelt oodati isikupäraseid mõtteid ja arutlusi kutseõppe, elukutsevaliku ja tööelu teemadel. Üks autoreist, tulevane loodusmajanduse asjatundja kirjutab: „Ei peagi olema maailmakuulus loodusteadlane, aga arvan, et minust on ikkagi kasu, kui suudan oma valitud rajal vankumatult käia, olla ise rahul ning samas ka kasulik. Arvan, et minu valitud rada on põnev, isegi kui teised sellest aru ei saa või isegi ei märka...”
Või teine mõte tulevaselt sekretärilt:“ Suure osa inimeste puhul määrab elukutse kas vanemate tahtmine, üldsuse arvamus või suur palganumber “.

Ettevõtete poolt toetasid konkurssi auhindadega Baltika, EMT, Eesti Päevaleht ja SEB Eesti Ühispank.

Kohapeal on võimalik tutvuda väljavõtetega töödest.

Ajakirjanikud on teretulnud!

Täiendav info:
Tiia Randma
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Kutsenõunik
64 60 244
51 07 700
tiia@koda.ee