Sa oled siin

Kehtna Kutsehariduskeskust hakkab juhtima Karmen Selter

16. juuni 2022 - 8:00

Kehtna Kutsehariduskeskuse juhiks valiti Karmen Selter, kes asub uues ametis tööle 1. augustist.

Haridus- ja Teadusministeeriumi riigikoolide pidamise valdkonna juht Raivo Trummal märkis, et Karmen Selteri tugevusteks on pikaajaline töö- ja juhtimiskogemus kutsehariduse valdkonnas ning selge visioon Kehtna Kutsehariduskeskuse arengust. “Kvaliteedijuhtimise ja -hindamise kogemused annavad Karmenile laiapõhjalise vaate kutsekoolides toimuvast ning selle arendamise vajadustest ja võimalustest,” sõnas Trummal.

Karmen Selter on praegu Viljandi Kutseõppekeskuse arendusjuht. Varasemalt on ta töötanud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri kutseõppeasutuste hindamiseksperdina ja Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli kvaliteedijuhina. Ta on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis hariduse juhtimise õppekaval.

Värskelt valitud koolijuht peab oluliseks koostööd ja häid suhted erinevate osapoolte vahel nii piirkondlikult kui ka rahvusvaheliselt. “Kutseharidus ja selle arengud on olnud minu lahutamatu kaaslane viimase tosina aasta vältel. Ootan põnevusega uue ametiga kaasnevaid väljakutseid Kehtna Kutsehariduskeskuse taas suurele pildile toomisel,” märkis Karmen Selter.

Uus koolijuht alustab tööd 1. august 2022.

Kehtna Kutsehariduskeskuse direktori vaba ametikoha täitmiseks moodustatud konkursikomisjon oli 7-liikmeline, komisjoni kuulusid lisaks Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajatele ka esindajad kooli nõunike kogust, kohalikust omavalitsusest ning kutseõppeasutuste ja riigigümnaasiumite esindajad.

Veel uudiseid samal teemal

01.07.2022|Haridus- ja Teadusministeerium

Ukraina sõjapõgenikele mõeldud Vabaduse Kooli on sisseastumisavalduse esitanud ligi 400 Ukraina noort

Esimese kuu aja jooksul on Vabaduse Kooli õppima asumiseks esitanud avalduse pea 400 Ukraina noort. Juulikuus jätkub avalduste vastuvõtt ning vestlused gümnaasiumiastmesse suunduvate noortega.

30.06.2022|Haridus- ja Teadusministeerium

Pelgulinna riigigümnaasium sai nurgakivi

Täna, 30. juunil sai nurgakivi Tallinnasse Kolde puiesteele loodav Pelgulinna riigigümnaasium, kus hakkab õppima üle tuhande gümnasisti.