Sa oled siin

Keelekümblusvõrgustiku tunnustussündmus toimub 9.detsembril 2021

22. november 2021 - 16:57

Keelekümbluse eestvedajad kutsuvad oma võrgustiku liikmed iga-aastasele tunnustussündmusele 9. detsembril kell 14.00. Kahetunnisel veebikohtumisel tervitame uusi keelekümblusprogrammiga liitunud haridusasutusi, kohtume keelekümbluse kvaliteediauhinnale kandideerijatega ja kuulutame välja võitjad.

Keelekümblusprogrammi kvaliteediauhinnaga tunnustame liitunud haridusasutusi silmapaistva panuse eest keelekümblusprogrammi rakendamisse ja arendamisse. Sündmusel anname välja Keelekümblusprogrammi sõbra aunimetuse iga-aastase austusavalduse ja erilise tunnustusena keelekümblusprogrammi arengu toetamise eest oma igapäevatöö kõrval.

Tunnustamissündmusel täname ja tunnustame keelekümbluse eestvedajaid, teerajajaid ja endisi kolleege sisuka ja pikaaegse panuse eest keelekümblusprogrammis.

Kutsume tänutäheks kõiki keelekümblusvõrgustiku liikmeid, õpetajaid, juhte, tugipersonali, hariduselu eestvedajaid kohalikul tasandil ning sõpru ja toetajaid tunnustusüritusele, et öelda teile aitäh!

Osalemissoovist anna palun teada SIIN

 

Lisainfo:

Maire Kebbinau
+372 56658968
Maire.Kebbinau@hm.ee

Veel uudiseid samal teemal

02.12.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Minister Liina Kersna: Õpetajaid tuleb toetada kogu nende karjääri vältel

Tänasel UNESCO kõrgetasemelisel õpetajahariduse teemalisel kohtumisel rõhutas haridus- ja teadusminister Liina Kersna, et õpetajaid tuleb toetada kogu nende karjääri vältel.

02.12.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Õpetajate miinimumpalk tõuseb 2022. aasta 1. jaanuarist 1412 euroni

Valitsus otsustas täna, et õpetajate töötasu alammäär tõuseb 2022. aastal 1412 euroni ehk 97 euro võrra. Õpetajate arvestuslik keskmine palk kasvab sellega 1653 euroni kuus.