Sa oled siin

Kagu-Eesti välitööde haridusseminaril toimub HAjujaht

9. august 2019 - 7:53
Viluste Põhikool. Foto autor Einar Raudkepp

8.-16. augustini toimuvad Kagu-Eesti ametnike välitööd, mille eesmärgiks on anda hoogu juurde riigiasutuste, kohalike omavalitsuste ja erasektori valdkondlikuks koostööks ja Kagu-Eesti regionaalse arengu toetamiseks. 9. augustil Viluste Põhikoolis toimuval haridusseminaril keskendutakse nutikate lahenduste leidmisele HAjujahi nime all.

Haridusseminari avavad Haridus-ja Teadusministeeriumi kantsler Mart Laidmets, Räpina abivallavanem Piret Rammo ja Viluste Põhikooli direktor Kersti Juurma. Päeva juhib Valga Riigigümnaasiumi koolijuht Andrus Murumaa.

Seminarile on registreerunud 60 osalejat, kes soovivad leida lahendusi ja võimalusi Kagu-Eesti hariduse ja valdkondade ülese koostöö edendamiseks. Lauaarutelude käigus tekkinud ideid tutvustatakse 16. augustil Tõrva Gümnaasiumis välitöid lõpetavatel loometalgutel. Arutelude kokkuvõtted on sisendiks riiklikele, maakondlikele ja kohalikele arengudokumentidele ja tegevuskavadele.

Haridusseminari peakorraldajateks on Räpina vald ning Haridus-ja Teadusministeerium.

Lisainfo  https://www.rahandusministeerium.ee/et/eesmargidtegevused/regionaalareng...

Veel uudiseid samal teemal

21.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti Lennuakadeemia rektoriks valiti Koit Kaskel

Eesti Lennuakadeemia rektori valimiseks kogunes täna valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida tööleping Koit Kaskeliga.

21.11.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Aasta koolitaja on Kristel Jalak

Täna Tallinna Õpetajate majas toimunud V koolitajate mittekonverentsil „Koolituse headus“ arutleti täiskasvanute koolituste kvaliteedi üle ja kuulutati välja aasta koolitaja 2019, kelleks on Kristel Jalak.