Sa oled siin

Hariduskonverents 2004 keskendub kutse- ja kõrghariduse probleemidele

19. november 2004 - 0:00

Korraldajate teatel avab Tartu Ülikooli Õpetajate Seminari aulas toimuva Hariduskonverentsi 2004 alapealkirjaga “Kutse- ja kõrghariduse teelahkmed - koostöö või konkurents” haridus- ja teadusminister Toivo Maimets.

Konverents keskendub probleemidele, mis ootavad lahendamist Eestit kutse- ja kõrghariduse valdkonnas ning selgitab, millise hinnangu annavad hetkeolukorrale protsessi erinevad osapooled. Erinevate valdkondade arvamusliidrid esitavad oma prognoosi, millised elualad mõjutavad lähema kümne aasta jooksul Eesti arengut kõige enam ja kuidas peaks nendele muutustele reageerima riiklik koolitustellimus.

Teiste seas astuvad üles haridus- ja teadusminister Toivo Maimets, AS RAIT  juhatuse esimees, Metsatööstuse Liidu juhatuse esimees Ivar Dembovski, Eesti Lastevanemate Liidu esimees Ago Künnap, Tartu abilinnapea Georg Aher, Helsingi Ülikooli professor  Mart saarma, demograaf Kalev Katus ning AS Kalevi juhatuse esimees Oliver Kruuda.

Konverentsi lõpus antakse traditsiooniliselt välja Haridussõbra tiitel. Hariduskonverents on avaliku halduse aastakonverentside sarja kuuluv üritus, mis toimub tänavu 4 korda. Konverentsi korraldavad Haridus- ja teadusministeerium ja Hillside Events.

NB! Hariduskonverentsist on oodatud osa võtma ka kõik ajakirjanikud! Palume end eelnevalt registreerida, info www.hillside.ee/haridus. Konverentsist osavõtt on ajakirjanikele tasuta.

Lisainfo:

Mai Anni

Projektijuht

Tel: 681 7047

e-post: mai@hillside.ee

 

Pihel Kutsar

Haridus- ja Teadusministeeriumi teabekorralduse osakond