Sa oled siin

Haridusasutuste ja nende pidajate esindajad on oodatud ventilatsiooniteemalisele veebinarile

5. aprill 2021 - 8:05

Teisipäeval, 6. aprillil kell 15-17 toimub haridusasutustele ja nende pidajatele veebikoolitus, mille teemaks on avalike hoonete õhuvahetuse korraldamine. Veebikoolitusele on oodatud osalejad kõigist haridusasutustest lasteaedadest kõrgkoolideni, samuti kohalike omavalitsuste ja teiste koolipidajate esindajad.

Veebinari avab haridus- ja teadusminister Liina Kersna. Esinevad Tallinna Tehnikaülikooli professor Jarek Kurnitski ning Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) ehitusosakonna juhataja Kati Tamtik ja sama osakonna peaspetsialist Riina Tamm. Tallinna 21. Keskkooli direktor Meelis Kond jagab praktilist kogemust, kuidas tagada õpilaste ja õppekorralduse hajutatus.

Osalejatel on soovitatav tutvuda järgmiste materjalidega:

Veebinarile saab registreeruda SIIN.

Veebinar toimub SIIN
Meeting ID: 966 8105 1848
Passcode: 557036

Ministeerium on koostöös TTÜ ning TTJA-ga koostanud ka haridushoonete ventilatsioonisüsteemide andmepäringu, et koondada detailsemaid andmeid ventilatsioonisüsteemide hetkeseisust ning investeerimisvajadustest. Andmepäring on Eesti Hariduse Infosüsteemis ja kõiki haridusasutuste pidajaid oodatakse vastama 16. aprilliks. 

Veel uudiseid samal teemal

10.04.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Aprillis riigieksamite sooritajatel on viimane võimalus panna end kirja koroonatestile

Kõigil aprillis riigieksamite või Cambridge'i inglise keele tasemeeksami sooritajatel on veel võimalus panna end kirja koroonatestile. Testi tegemine on võimalus saada eksamile minnes lisakindlust, et kõik toimub võimalikult turvalises keskkonnas.

Testile registreerumiseks tuleb võtta ühendust oma kooliga. Koolid peavad viimaste testida soovijate nimed edastama hiljemalt esmaspäeva, 12. aprilli hommikul kell 10.

09.04.2021|Haridus- ja Teadusministeerium

Gümnaasiumi pürgijad teevad e-sisseastumistesti

Haridus- ja Noorteameti hallatavas Eksamite Infosüsteemis viiakse 9. aprillil läbi Tallinna seitsme gümnaasiumi e-sisseastumistest. 16. aprillil toimub e- sisseastumistest aga õpilastele, kes kandideerivad Tartu viide gümnaasiumisse ning 18 kooli üle Eesti.