Sa oled siin

Haridus- ja Teadusministeeriumi planeerimise asekantsleriks saab Ivar Sikk

15. september 2017 - 11:15

Haridus- ja Teadusministeeriumi planeerimise asekantslerina asub alates 19. septembrist tööle Ivar Sikk.

Kantsler Tea Varraku sõnul hindab ministeerium kõrgelt pikaajalist strateegilise planeerimise kogemust, mille Ivar Sikk toob kaasa kaalukatest juhirollidest. „Tegemist on kahtlemata rahanduse ja planeerimise valdkonna tipptegijaga ning meil on väga hea meel, et just tema jätkab senise asekantsleri Kadri Maasiku suurepäraselt tehtud tööd,“ ütles Tea Varrak.

Ivar Sikk oli aastatel 2014-2016 Maailmapanga Balti- ja Põhjaregiooni direktori vanemnõunik, 2007-2014 Rahandusministeeriumi riigieelarve poliitika asekantsler ning 2000-2007 riigieelarve osakonna ja välisfinantseerimise osakonna juhataja. Varem töötas ta Põllumajandusministeeriumis ning erasektoris.

Ta on õppinud Tartu Ülikooli Õigusinstituudis ning Eesti Maaülikoolis, samuti täiendanud ennast Tallinna Tehnikaülikoolis ja Eesti Kõrgemas Kommertskoolis.

Veel uudiseid samal teemal

14.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Tänasel täiskasvanuhariduse järelfoorumil räägitakse tuleviku arengusuundadest

Täna kell 11 algab Ülemiste Technopolis täiskasvanuhariduse järelfoorum „Targalt tulevikku“, kus kogutakse julgeid ideid täiskasvanuhariduse arendamiseks järgmisel haridus- ja teadusstrateegia perioodil aastani 2035.

14.02.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Reps: uus Sõnaveeb aitab meil kõigil oma keelekasutust parandada

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps ütles uue sõnastikuportaali Sõnaveeb esitlusel, et nüüd saab sõnainfot mugavalt telefonis vaadata ning loodetavasti on sellest abi ka noortele erinevate sõnaraamatutega tutvumisel.