Sa oled siin

Haridus- ja Teadusministeeriumi planeerimise asekantsleriks saab Ivar Sikk

15. september 2017 - 11:15

Haridus- ja Teadusministeeriumi planeerimise asekantslerina asub alates 19. septembrist tööle Ivar Sikk.

Kantsler Tea Varraku sõnul hindab ministeerium kõrgelt pikaajalist strateegilise planeerimise kogemust, mille Ivar Sikk toob kaasa kaalukatest juhirollidest. „Tegemist on kahtlemata rahanduse ja planeerimise valdkonna tipptegijaga ning meil on väga hea meel, et just tema jätkab senise asekantsleri Kadri Maasiku suurepäraselt tehtud tööd,“ ütles Tea Varrak.

Ivar Sikk oli aastatel 2014-2016 Maailmapanga Balti- ja Põhjaregiooni direktori vanemnõunik, 2007-2014 Rahandusministeeriumi riigieelarve poliitika asekantsler ning 2000-2007 riigieelarve osakonna ja välisfinantseerimise osakonna juhataja. Varem töötas ta Põllumajandusministeeriumis ning erasektoris.

Ta on õppinud Tartu Ülikooli Õigusinstituudis ning Eesti Maaülikoolis, samuti täiendanud ennast Tallinna Tehnikaülikoolis ja Eesti Kõrgemas Kommertskoolis.

Veel uudiseid samal teemal

18.12.2018|Haridus- ja Teadusministeerium

Minister Mailis Reps: ministeerium on kindlalt juhitud ja töötajad asjatundlikud

Täna hommikul avalikkuse ette jõudnud meediakajastused selle kohta justkui oleks ministeeriumi töö halvatud, ei vasta kindlasti tõele. Meie haridus on maailma tipus ja võimaluste loomise ning toetamisega on oma osa selles ka riigil.

17.12.2018|Haridus- ja Teadusministeerium

Riik jätkab erivajadusega lastele suunatud koolide pidamist


Viimastel päevadel on palju muret tekitanud Haapsalu Viigi kooli tulevik. Haridus- ja Teadusministeerium kinnitab, et Haapsalu Viigi kool jääb edasi riigikooliks.