Sa oled siin

Haridus- ja Teadusministeeriumi planeerimise asekantsleriks saab Ivar Sikk

15. september 2017 - 11:15

Haridus- ja Teadusministeeriumi planeerimise asekantslerina asub alates 19. septembrist tööle Ivar Sikk.

Kantsler Tea Varraku sõnul hindab ministeerium kõrgelt pikaajalist strateegilise planeerimise kogemust, mille Ivar Sikk toob kaasa kaalukatest juhirollidest. „Tegemist on kahtlemata rahanduse ja planeerimise valdkonna tipptegijaga ning meil on väga hea meel, et just tema jätkab senise asekantsleri Kadri Maasiku suurepäraselt tehtud tööd,“ ütles Tea Varrak.

Ivar Sikk oli aastatel 2014-2016 Maailmapanga Balti- ja Põhjaregiooni direktori vanemnõunik, 2007-2014 Rahandusministeeriumi riigieelarve poliitika asekantsler ning 2000-2007 riigieelarve osakonna ja välisfinantseerimise osakonna juhataja. Varem töötas ta Põllumajandusministeeriumis ning erasektoris.

Ta on õppinud Tartu Ülikooli Õigusinstituudis ning Eesti Maaülikoolis, samuti täiendanud ennast Tallinna Tehnikaülikoolis ja Eesti Kõrgemas Kommertskoolis.

Veel uudiseid samal teemal

23.05.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Ettevõtjad, omavalitsused ja ministeerium ühendavad jõud õpetajate järelkasvu küsimuste lahendamiseks

Haridus- ja Teadusministeeriumi ning kohalike omavalitsuste esindajad kohtusid ettevõtjatega Heateo Haridusfondist, et otsida üheskoos uusi lahendusi õpetajate järelkasvu tagamiseks.

23.05.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Täiskasvanud õppijate hulk saavutas läbi aegade rekordilise taseme

Täiskasvanute elukestvas õppes osalemise määr on tõusnud läbi aegade rekordilisele tasemele. Värskete andmete kohaselt osales eelmisel aastal täiskasvanute õppes 19,7 protsenti 25-64aastasest elanikest, mis on 2,5 protsendi võrra rohkem kui 2017. aastal. Sellega tõusis Eesti Euroopa Liidu riikidest neljandale kohale.