Sa oled siin

Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsleri Mart Laidmetsa kommentaar Õhtulehe loole

17. november 2020 - 20:31

Kantsler Mart Laidmets kinnitas, et ühtegi ministeeriumi töötajat ei ole survestatud ministri perekonna heaks tööle.

Kantsleri sõnul on Haridus- ja Teadusministeeriumi tugistruktuuride töötajad andnud parima, et minister saaks eriti pingelistel tööpäevadel erilisel koroona-aastal oma tööülesandeid täita ja teda aidanud logistiliste probleemidega. „Rõhutan, et nimetatud transpordivahendi puhul on tasutud õiguslikult korrektselt erisoodustustasu, mis võimaldab kasutada sõidukit ka töövälisel ajal,“ ütles Mart Laidmets.

Eelmise autojuhi lahkumise põhjuseid ei pea kantsler tööandja ja töövõtja vahelisele kokkuleppele viidates väärikaks kommenteerida, öeldes vaid, et ministeeriumis on algatanud mitmeid struktuurimuudatusi, millest üks on ka autojuhi ja haldusspetsialisti tööülesannete ühendamine.

Minister Mailis Repsi Facebooki postitus

Veel uudiseid samal teemal

30.11.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Harjumaa ja Ida-Virumaa gümnaasiumites võib korraldada distantsõppe ajal hajutatult konsultatsioone

Täna allkirjastatud Terviseameti korraldus lubab Harjumaa ja Ida-Virumaa gümnaasiumites korraldada distantsõppe ajal väikestes rühmades ja hajutatult eksameid, olümpiaade, tugiteenuseid ning konsultatsioone tuge vajavatele õpilastele.

27.11.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Tartus hakkavad kehtima piirangud huviharidusele ja -tegevusele

Eile kehtestas Terviseameti lõuna regionaalosakond Tartu linnavalitsuse ettepanekul täiendavad piirangud huvitegevusele, huviharidusele ning sportimisele. Piirangud hakkavad kehtima 30. novembrist.