Sa oled siin

Haridus- ja Teadusministeeriumi 8. nädala eelinfo

14. veebruar 2020 - 16:37

Esmaspäev,
17. veebruar

Minister Mailis Reps ja asekantsler Kristi Vinter-Nemvalts osalevad kell 11 Riigikogu kultuurikomisjoni istungil.

Teisipäev,
18. veebruar

Minister Mailis Reps osaleb kell 10 Vabariigi Valitsuse istungil.
Kristi Vinter-Nemvalts peab kell 11.30 avakõne Eesti Haridusfoorumi suurfoorumil „Individuaalsed õpirajad avatud haridusruumis“, mis toimub Meriton ParkInn hotellis (Toompuiestee 27, Tallinn).

Neljapäev,
20. veebruar

Minister Mailis Reps osaleb Brüsselis ELi haridusministrite nõukogu istungil, kus tulevad teemaks hariduse ja koolituse roll Euroopa poolaasta kontekstis, ajude ringlusega seonduvad küsimused ning roheteemade integreerimine haridus- ja koolitusvaldkonda.
Minister Mailis Reps kohtub Brüsselis Euroopa Komisjoni tööhõive ja sotsiaalõiguste volinik Nicolas Schmitiga.
Mart Laidmets osaleb kell 16.30 Kaitseväe Akadeemia lipu annetamise ja õnnistamise tseremoonial Kaitseväe Akadeemia aulas (Riia 12, Tartu).

Pühapäev,
23. veebruar

Minister Mailis Reps annab kell 13 Teaduste Akadeemias (Kohtu 6, Tallinn) üle Johann Wiedemanni keeleauhinna ja teaduspreemiad.

Veel uudiseid samal teemal

06.04.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Minister Mailis Reps: tegin ettepaneku anda valitsusele tähtajaline õigus kooli lõpetamise tingimuste üle otsustamiseks

Minister Mailis Reps tegi täna Riigikogus nii kultuurikomisjonile kui ka õiguskomisjonile ettepaneku minna põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse muudatustega edasi viisil, et märkida sinna tähtajalise otsustusõiguse andmine valitsusele eriolukorras eksamite korraldamiseks ning kooli lõpetamiseks.

03.04.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Lisaeelarve toob haridusvaldkonna eraettevõtjatele 15 miljoni suuruse toetuse

Vabariigi Valitsus andis 2. aprillil Riigikogule üle riigi 2020. aasta lisaeelarve, millega eraldatakse 15 miljonit eurot erakoolide, –lasteaedade ja –lastehoidude ning erahuvihariduse eriolukorrast tingitud kriisist väljumise toetamiseks.