Sa oled siin

Haridus- ja Teadusministeerium võõrustab Hiiumaal diplomaatilist korpust

5. juuni 2019 - 6:49

Täna, 5. juunil korraldab Haridus- ja Teadusministeerium Eestisse akrediteeritud diplomaatidele infoseminari Hiiumaal, kus külastatakse maakonna haridusasutusi ning kohtutakse haridusjuhtidega.

Seminar algab Palade Põhikoolis, kus minister Mailis Reps tutvustab saadikutele Eesti haridussüsteemi ja annab ülevaate hariduskorraldusest. Lisaks tutvutakse kooliga direktor Antti Leigri juhtimisel ning kohtutakse Hiiumaa vallavanem Reili Rannaga. Seejärel külastatakse Kärdlas koolijuht Ivo Eesmaa eestvedamisel Hiiumaa Gümnaasiumit, kus muuhulgas ministeeriumi keeleosakonna projektijuht Kadri Vare räägib kaasaegsetest keeletehnoloogilistest vahenditest ja eesti keele õppest.

Infoseminar on iga-aastane sündmus, mille raames on külastatakse üle Eesti erinevaid haridusasutusi ning tutvustatakse Eestisse akrediteeritud diplomaatidele meie haridussüsteemi. Sel aastal osalevad seminaril 26 riigi esindajad.

Veel uudiseid samal teemal

03.08.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Noorteamet alustab tööd

Täna alustab tööd SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ning Eesti Noorsootöö Keskuse teenuste põhjal loodud Haridus- ja Noorteamet.

31.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Kriisitoetus „Terve Eesti suvi“ jõuab lühilaagrite ja -malevate kaudu 24 000 nooreni

Juuli alguseni said  lühilaagrite- ja malevate korraldajad taotleda kriisitoetust „Terve Eesti suvi“, võimaldamaks suuremale hulgale noortele suve aktiivset sisustamist.