Sa oled siin

Eurorahade infopäev Haridus- ja Teadusministeeriumis

11. mai 2004 - 0:00

Infopäeval tutvustavad fondi võimalusi Haridus- ja Teadusministeeriumi noorteosakonna juhataja Piret Talur, Eesti Noorsootöö Keskuse peaspetsialist Ardo Rohtla ning Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse tegevjuht Marion Bobkov.

Euroopa Regionaalarengu Fond abistab mahajäänud regioone eelkõige investeeringutega tootmisse, infrastruktuuri ning väikese ja keskmise suurusega ettevõtete arengusse. Vastavalt “Eesti Riiklik Arengukava EL Struktuurifondide kasutuselevõtuks - ühtne programmdokument 2004-2006” programmitäiendile on üks Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuste suunamise viise Eestis noortekeskuste ning teavitamis-nõustamiskeskuste võrgustiku väljaehitamine. Ajavahemikul 2004-2006 on Euroopa Regionaalarengu Fond valmis toetama noortekeskusi 8,74 mln krooni ning teavitamis-nõustamiskeskusi 13,12 mln krooniga. Täiendavalt kaasfinantseerib Haridus- ja Teadusministeerium noortekeskuste projekte 2,91 mln krooniga ning teavitamis-nõustamiskeskuste projekte 4,37 mln krooniga. Seega kogutoetus investeeringuteks noortevaldkonnas on kolme aasta jooksul ligi 30 mln krooni.

Lisainfo:
Infopäevast - www.hm.ee <http://www.hm.ee>, noored, üldinfo, uudised
Info Euroopa Liidu tõukefondidest - www.struktuurifondid.ee <http://www.struktuurifondid.ee>
Info ERDF haridus- ja noortevaldkonna projektide menetlemisest - www.innove.ee/struktuuritoetused <http://www.innove.ee/struktuuritoetused>,  <http://www.innove.ee/struktuurifondid>

Registreerimine:
Airi.undrits@hm.ee <mailto:Airi.undrits@hm.ee>

Teate edastas:
Marja Kuusk
suhtekorraldustalituse nõunik
Haridus- ja Teadusministeerium
7 350 152