Sa oled siin

Euroopa spordiaasta projekti juhib Erika Salumäe

13. veebruar 2004 - 0:00

2004. aasta on  Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni ühisel algatusel Euroopa spordiaasta pealkirjaga “Haridus läbi spordi”.
 
Tagamaks spordiaasta eesmärkide hea teadvustamine ja spordiaasta raames läbiviidavate tegevuste edukus Eestis otsustati luua Eesti Noorsootöö Keskusesse Euroopa spordiaasta projektijuhi ametikoht. Eesti Noorsootöö Keskus korraldab ja koordineerib üleriigiliste noorteprojektide ja -programmide läbiviimist Eestis.
 
Esitatud nõudmised projektijuhi kandidaadile olid: noorte- ja spordisõbralik isik, soovitatavalt endine silmapaistev sportlane,  kes mõistab spordi olemust ja arenguvajadust. Mõne kandidaadi seast tehti ettepaneku projektijuhi kohale asuda olümpiavõitja Erika Salumäele, kes ENTK juhataja Toomas Ponkini hinnangul vastas kõige paremini nendele kriteeriumidele.

Erika Salumäe tööülesanneteks ENTK-s saavad olema Euroopa spordiaasta koondprojekti planeerimine ja kontrollimine, plaani elluviimine ja täiendamine, projektis osalevate töörühmade ja ekspertide tegevuse koordineerimine ning teavitamine. 
 
Lisainfo:
Ave Lauringson
Suhtekorraldustalitus
Haridus- ja Teadusministeerium
Tel: 07 350 153
GSM: 052 04 700