Sa oled siin

Ettevõtjad ja koolid panevad pead kokku

13. september 2005 - 0:00

Täna, 13. septembril kell 12 algab Kuressaares konverents „Ettevõtlus ja kutseharidus - kas koos või omaette?”. Konverentsi korraldab Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing.

Konverentsi eesmärk on ettevõtete ja kutseõppeasutuste ühistegemiste traditsiooni algatamine ning seal arutletakse ettevõttepraktika, ettevõtjate koolinõukogude töös osalemise ja paindliku koolikorraldusega seonduvat. Osalejate hulgas on kutseõppeasutuste juhid, ettevõtjad, haridusametnikud ja –poliitikud, erialaliitude ning kutseõppe arenguga seotud organisatsioonide/asutuste esindajad.

Konverents kestab kaks päeva, esimesel päeval on teemaks ühiskonna soovide ja vajaduste vastuolu ning kutseõppeasutuste ja ettevõtete edasine koostöö. Teisel päeval keskendutakse hariduskorralduslikule tänasele ja homsele päevale, kus päevajuhi Haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsleri Riho Raave eestvedamisel tutvustatakse vastjõustunud või peagi jõustuvaid seadusemuudatusi ning kutsehariduse edenemist toetavaid arenguprojekte nii Eestis kui Euroopas.
 
Konverents toimub 13. septembril Kuressaare Kultuurikeskuses (Tallinna 6) ja 14. septembril Kuressaare Ametikooli aulas (Kohtu tn 22).
 
Lisainfo:
Toomas Shadeiko
EKEÜ juhatuse esimees
51 10 544

Age Rosenberg
Teabekorralduse osakonna konsultant
Haridus- ja Teadusministeerium
7 350 153