Sa oled siin

Esimest korda antakse välja kutseõppeasutuste kvaliteediauhind

25. jaanuar 2005 - 0:00

Konkursil osalenud 11 kooli nimetas haridus- ja teaduministeeriumi kantsler Jaan Kallas tublideks ning kuut parima kandidaadiks väljavalitut silmapaistvalt tublideks.

Lisaks nimetatud koolidele osalesid veel Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool, Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool, Tallinna Majanduskool, Tallinna Teeninduskool ja Tallinna Polütehnikum.

Auhinna üleandmise järel on kõigi osalenud koolide esindajad, assessorid, eksperdid, koolitajad ja žüriiliikmed oodatud vastuvõtule Õpetajate Majja, et ühiselt konkursi lõppemist tähistada.

Konkursi “Eesti Kutseõppeasutuste Kvaliteediauhind” eesmärgiks on innustada Eesti kutseõppeasutusi läbi viima sisehindamist ning tunnustada koole, kus rakendatakse kvaliteedijuhtimise põhimõtteid oma igapäevategevuses ja töötatakse järjepidevalt süsteemi täiustamise nimel.

Konkurssi korraldati 2004. aastal teist korda, auhind antakse ja võitja kuulutatakse välja aga esimest korda. 2003. aastal viidi konkurss läbi Phare 2000 projekti osana, mille raames arendati kutseõppeasutustele välja auhinnamudel ja enesehindamise käsiraamat.  

Age Rosenberg, ekspert
Teabekorralduse osakond
7350 153, 52 83 153

Tiina Samarüütel, infojuht
SA Innove
6 99 80 63, 50 22 786