Sa oled siin

Eesti Lennuakadeemia rektoriks valiti Koit Kaskel

21. november 2019 - 17:16
Foto: Eesti Lennuakadeemia

Eesti Lennuakadeemia rektori valimiseks kogunes täna valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida tööleping Koit Kaskeliga.

Koit Kaskel töötas aastatel 2018-2019 Keskkonnainvesteeringute Keskuses toetuste üksuse juhina ning aastatel 2013-2017 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis nõunikuna. 1998.-2013. aastal töötas Kaskel Lennuametis erinevatel ametikohtadel, olles viimased kümme aastat peadirektor.

Koit Kaskel on lõpetanud Estonian Business School’i avaliku halduse erialal ning kaitsnud samas ärijuhtimise magistrikraadi.

Rektorit valis valimiskogu, kuhu kuulusid Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad, Eesti Lennuakadeemia nõunike kogu ja nõukogu esindajad ning tööandjate esindaja.

Uus rektor asub ametisse tõenäoliselt jaanuaris, ametiaeg kestab viis aastat.

Eesti Lennuakadeemia on riigi rakenduskõrgkool, kus koolitatakse spetsialiste Eesti lennundusettevõtetele.

Haridus- ja Teadusministeerium kuulutas rektori konkursi välja septembris. Kandidaate rektori ametikohale oli üksteist, kellest valimiskogu ette kutsuti kuus.

Veel uudiseid samal teemal

11.12.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Eesti hariduse edulugu pakub Aasia juhtival haridusmessil elavat huvi

Täna Hongkongis Aasia juhtiva haridusmessi „The Learning and Teaching Expo“ (LTE) avakõnes nimetas kantsler Mart Laidmets oskusi uueks valuutaks, mis aitavad tuleviku väljakutsetele paremini vastu seista ning jõuda ühiskonnana kaugemale.

11.12.2019|Haridus- ja Teadusministeerium

Haridus- ja Teadusministeerium kutsub valima 2019. aasta parimat keeletegu

Aasta keeleteokonkursi eesmärk on tunnustada tegusid, mis tõstavad eesti keele tuntust ja mainet, väärtustavad eesti keele õpetamist, õppimist ja oskamist, soodustavad eesti keele kasutamist ja staatuse kindlustamist ning edendavad eesti keele talletamist ja uurimist.