Sa oled siin

Ametilood alustavad kolmandat hooaega

6. september 2004 - 0:00

„Ametilood“ - need on inimesed ja tööd meie kõrval, ilma kelleta ei toimiks meie igapäevaelu. “Ametilugudes” näeme inimeste kõrval päris tihti midagi justkui päris tavalist, mida ometi paljud meist kunagi näinud pole.  Seekordsetes osades räägivad oma tegemistest terasmehed, puhastusteenindajad, veokorraldajad, metsamasinajuhid, netimehed, mehhatroonikud, kudujad, höövelliinijuht ja teritaja, juustumeistrid, sidemehed, vineeritegijad, veevärgimehed, leivategijad, automaatikud, puusepad ja maastikuehitajad.

Seekordsetes osades on kokku rekordarv osalisi. Pea kõik seitsekümmend neli hinnatud tegijat oma ametis on saatekangelase rollis esmakordselt. „Tegijal juhtub mõndagi“, ütleb vanarahvas. Vastuvõtul meenutatakse ka naljakaid seiku võtteperioodist.

Saatesari „Ametilood“ on Eesti Televisiooni ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ühisprojekt, mille valmimisel  on abiks olnud Haridus- ja Teadusministeerium ning paljud ettevõtted.  See on sari, kus näeme tänast tööelu, võime pilku heita erinevate elualade ja ametite huvitavatele külgedele. Kolmanda hooaja 16 osa on eetris alates 7. septembrist kell 19.30 ja jätkuvad kuni jõuludeni teisipäeva õhtuti ETV ekraanil.

Tänuvastuvõtule on oodatud ka ajakirjanikud, palume eelnevalt enda tulekust teada anda telefonil 646 0244 või tiia@koda.ee. Samuti on soovi korral võimalik eelnevalt vaadata peatselt ekraanile jõudvaid osasid.


Tegijad:
Režissöör Eva Katariina Taimre, toimetaja Piret Suurväli, operaatorid Raul Priks ja Teet Konksi, produtsent/saatejuht Tiia Randma


Lisainfo:

Tiia Randma
Kaubanduskoja kutsenõunik
64 60 244
51 07 700
tiia@koda.ee