Sa oled siin

Algava kooliaasta taustainfopakett

31. august 2016 - 17:09

Head toimetused!

Saadame veel eraldi üle algava kooliaasta kohta käiva taustainfopaketi, mis sisaldab uue kooliaasta tähtsamate tegevuste infomaterjali ning enimpäritud statistilisi näitajaid. Tähtsamate tegevuste infomaterjal annab ülevaate uue kooliaasta prioriteetsematest tegevustest ministeeriumi vastutusvaldkondades. Statistikapakett sisaldab olulisemaid ning enimpäritud arvnäitajaid ja tendentse alus-, üld-, kutse- ja kõrghariduses. Sealhulgas muutusi õppurite ja õpetajate arvudes ning andmeid koolivõrgus toimuvate muudatuste kohta.

Veel uudiseid samal teemal

09.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

COVID-19 kriisis kannatanud inimesed saavad võimaluse arendada oskusi tasuta rahvusvahelistel veebipõhistel kursustel

Alates tänasest on töötutel ning COVID-19 puhanguga seotud piirangute või tervisekriisi tõttu kannatada saanud sektorite töötajatel ja ettevõtjatel võimalik osaleda tasuta rahvusvahelistel veebipõhistel kursustel, mida pakub digiõppe platvorm Coursera. Eestist saab võimaluse aasta lõpuni tasuta õppida kuni 50 000 inimest. Kõik huvilised saavad end kursustele registreerida haridusportaali kaudu.

09.07.2020|Haridus- ja Teadusministeerium

Põhikoolilõpetajad saavad võimaluse sooritada eesti keele kui teise keele B2 taseme eksamit

Valitsus kiitis tänasel istungil heaks määruse muudatuse, millega luuakse põhikooli lõpetajatele võimalus sooritada eesti keele kui teise keele B1-taseme lõpueksami asemel ka kõrgemal ehk B2-tasemel eksamit. Samuti hakatakse tulevikus kandma Eesti Hariduse Infosüsteemi andmeid ujumise algõpetuse kohta ning enne 2004. aastat nii Eestis kui ka välismaal väljastatud lõpudokumente.