Sa oled siin

6.04.2021 veebiseminar ventilatsioonist: registreerumisvorm

Teisipäeval, 6. aprillil kell 15-17 toimub haridusasutustele ja nende pidajatele veebikoolitus, mille teemaks on avalike hoonete õhuvahetuse korraldamine.

Veebikoolitusele on oodatud osalejad kõigist haridusasutustest lasteaedadest kõrgkoolideni, samuti kohalike omavalitsuste ja teiste koolipidajate esindajad.

Veebinari avab haridus- ja teadusminister Liina Kersna. Esinevad Taltechi professor Jarek Kurnitski ning Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) ehitusosakonna juhataja Kati Tamtik ja sama osakonna peaspetsialist Riina Tamm. Tallinna 21. Keskkooli direktor Meelis Kond jagab praktilist kogemust, kuidas tagada õpilaste ja õppekorralduse hajutatus.

Enne veebinari on soovitatav tutvuda:

Oleme koostöös TTÜ ning TTJA-ga koostanud ka haridushoonete ventilatsioonisüsteemide andmepäringu, et koondada detailsemaid andmeid ventilatsioonisüsteemide hetkeseisust ning investeerimisvajadustest. Andmepäring annab võimaluse igale koolipidajale või koolile läbi viia ka enesekontroll õigusaktides ja juhendites toodud nõuete täitmise kohta. Andmepäring on Eesti Hariduse Infosüsteemis, õppeasutuste registris hoonete alajaotuses. Kutsume kõiki haridusasutuste pidajaid täitma andmepäringut hiljemalt 16.04, et saaksime realistliku ülevaate ventilatsioonisüsteemide olukorrast ja investeeringute vajadusest.

6. aprillil toimuval veebinaril osalemiseks palume eelnevalt registreeruda alloleval vormil. 

Veebinar toimub Zoomis:

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 966 8105 1848
Passcode: 557036

 

 
1 Start 2 Complete
Image CAPTCHA