Sa oled siin

Coursera kursuste osalusankeet

Coursera programmis osalemiseks täida palun allolev ankeet.  Kui oled ankeedi täitnud, saad kahe tööpäeva jooksul e-kirja, milles on link registreerimiseks ja juhendid kasutaja loomiseks Coursera keskkonnas. Tasuta programmiga saab liituda ainult läbi selle eelregistreerimise, sest selle programmi raames ei paku Coursera ligipääsu otse nende keskkonnas registreerunutele.

  • Kursuste läbimiseks peab õppijal olema piisavalt hea inglise või vene keele oskus.
  • Kursustele saab registreerida (enrol) kuni 28.10.2020 või kuni kohti jätkub ning tasuta lõpetamise sertifikaadi saamiseks tuleb kursus lõpetada hiljemalt 31.12.2020. Läbida võib nii palju kursusi, kui soovitakse. Alates 2021. aastast saab kursustel osaleda vastavalt Coursera tavatingimustele.
  • Õppimist tuleb alustada kahe nädala jooksul alates ligipääsu saamisest.

Rohkem infot haridusportaalist.

Kõik tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Palun loe alljärgnev andmekaitsealane info läbi ning anna kõigele oma kinnitus!
Juhime tähelepanu, et tasuta programmis osalemisel näevad osalejate infot (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, registreerimine ja käekäik kursustel, osalusankeedi andmed) tasuta kursuste raames Courseras lisaks Sulle endale Sotsiaalministeeriumi esindajad, et saata Sulle programmiga seotud infot ja meeldetuletusi. Lisaks töötlevad Sotsiaalministeeriumi ja Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad programmis osalejate osalusankeedis jagatud isikuandmeid, et programmi hallata ja teha tasuta programmis osalemise kohta umbisikustatud statistilisi kokkuvõtteid kuni aprillini 2021. 31.12.2020 kustutatakse seos Sinu ja antud Coursera programmi vahel, Sinu Coursera konto jääb alles.Ministeeriumite poolt lõpetatakse isikuandmete töötlemine programmi lõppemisel hiljemalt 01.04.2021. Saadud andmed umbisikustatakse ning umbisikustatud andmeid säilitatakse üksnes statistilistel eesmärkidel. Andmekaitse info: https://haridusportaal.edu.ee/artiklid/tasuta-veebipõhised-kursused-courseralt#mida-minu-andmetega-tehakse- Ilma andmete jagamise nõusolekuta programmile ligipääsu ei tagata.