Riigihanked

Informatsiooni Haridus- ja Teadusministeeriumi välja kuulutatud ja korraldatud riigihangete kohta saate riigihangete registrist, kirjutades väljale "Hankija" "Haridus- ja Teadusministeerium".

 

10.06.2022 Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja riigihanke „Animatsioonide (õppevideote) loomine 1. kl loodusõppe digiõppevarasse“.

Hanke eesmärk on tellida originaalanimatsioonid (õppevideod) 1. kl loodusõpetuse digiõpikusse (põhikooli lihtsustatud riiklik õppekava, lihtsustatud õppetase). Digiõpikud, kuhu animatsioonid on kavandatud, tehakse sihtgrupile kättesaadavaks õppevarade platvormil Opiq.

Hankedokumendid

 

10.06.2022 Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja riigihanke „Animatsioonide (õppevideote) loomine 2. kl loodusõppe digiõppevarasse“.

Hanke eesmärk on tellida originaalanimatsioonid (õppevideod) 2. kl loodusõpetuse digiõpikusse (põhikooli lihtsustatud riiklik õppekava, lihtsustatud õppetase). Digiõpikud, kuhu animatsioonid on kavandatud, tehakse sihtgrupile kättesaadavaks õppevarade platvormil Opiq.

Hankedokumendid

Viimati uuendatud: 27. juuni 2022